Kim jesteśmy?

O Biurze

Łachmański Travel to marka firmy zarejestrowanej od 2005 roku. Od tego czasu jesteśmy organizatorem wyjazdów dla osób ciekawych świata, miłośników przyrody, osób zainteresowanych historią, kulturą, kuchnią, wyjazdów turystycznych i biznesowych. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaproponowaliśmy wyjazdy tematyczne – Festiwale i Święta. Jesteśmy pionierami w organizacji wyjazdów - Wielkie Migracje. Od ponad 12.lat podróżujemy wspólnie z Wami, wędrując, odkrywając ciekawe miejsca i niezwykłe krainy, fotografując, zachwycając się przyrodą, spotykając interesujących ludzi. W tym okresie zorganizowaliśmy wyjazdy do krajów na wszystkich kontynentach. Odpowiadamy za poprawność procedur formalno-prawnych, dzięki czemu rozliczenia i umowy są jasne i czytelne.

Misja

Nasze Biuro Podróży powstało z potrzeby serca, z pasji i chęci dzielenia się z innymi tym, co na naszej planecie najpiękniejsze i najciekawsze. Doświadczając dreszczyku emocji podczas rejsu do Przylądka Horn, spacerując po Wielkim Murze Chińskim, wsłuchując się w purpurową ciszę zachodów słońca na równiku...zrodziła się myśl, by wszystkim tym, którzy obudzili w sobie marzenia o przygodzie i podróżach w ciekawe miejsca, pomóc w odkrywaniu świata. Powołując Łachmański Travel, nie chcieliśmy tworzyć kolejnego biura podróży. Naszym celem było stworzenie ofert niebanalnych, niepowtarzalnych, dla wymagających, oczekujących indywidualnego podejścia do Podróżników, ceniących sobie podróż w kameralnych grupach, by wyjazd z nami nie był zwykłą wycieczką z anonimową grupą, lecz ekscytującą, pełną przygód wyprawą ludzi o tym samym światopoglądzie i pasji do życia. Łachmański Travel to klub zrzeszając ludzi otwartych, ciekawych świata, żądnych nowych wrażeń i przygód.

Nasz Zespół

Nasz Zespół to grupa ludzi, których pasją jest odkrywania świata. Ich chęć tworzenia i realizacji niebanalnych programów sprawiają, że to właśnie dzięki tym cechom i ogromnemu zaangażowaniu nasze propozycje są niepowtarzalne. Dewizą Zespołu jest dbać o Klientów tak, jak chcieliby aby o nich dbano ! Mamy bogate i wieloletnie doświadczenie w turystyce. Pracujemy profesjonalnie, a naszym celem jest zadowolenie i pełna satysfakcja wszystkich, którzy zechcą wybrać się z nami do tych bliskich i tych najdalszych zakątków świata. Nasi piloci, to grupa pasjonatów, absolwentów różnych uczelni, grupa wyjątkowych osobowości. Tym, co ich łączy, to zamiłowanie do podróży i odkrywania świata oraz pasja dzielenia się swoja wiedzą. To oni często współtworzą nasze programy znając lokalne warunki i specyfikę podróżowania w danym rejonie. Na pytanie - co jest wyjątkowego w naszych wyjazdach ? Bez wahania odpowiadamy: na pewno piloci, którzy dbają o wspaniałą atmosferę na wyjazdach, zapewniają opiekę, gwarantują pomoc w odkrywaniu odwiedzanych miejsc, sprawiają, że wyjazd jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Nasza propozycja

Jeśli masz apetyt na przygodę, chcesz posmakować egzotyki, pragniesz wypocząć, a jednocześnie poznać przyrodę, lokalne tradycje i codzienne życie ludzi, jeśli lubisz dotyk ciepłych promieni słonecznych i szum wachlarzy palm kokosowych nad szmaragdowym oceanem, jeśli chcesz cieszyć się z podróżowania w gronie osób, które łączy ciekawość świata – Ruszaj z nami ! Nasza gwiazda tam Cię zaprowadzi !

Z nami odwiedzisz popularne miejsca, które po prostu warto zobaczyć, jak i zejdziesz z utartych szlaków, żeby dotrzeć do najbardziej wyjątkowych, unikalnych i niezwykłych miejsc na Ziemi. Odkryjesz piękno świata stojącego przed Tobą otworem i czekającego na odkrycie, bo świat nie chce ukrywać swojego piękna przed tymi, którzy tego pragną i którzy dadzą mu się oczarować i uwieść...