ARMENIA – AZERBEJDŻAN – GRUZJA wycieczka

Gruzja – to kraj pełen wspaniałych ludzi, przepięknych krajobrazów i cudownych, niezwykłych, starych zabytków. To kraj najwspanialszych na świecie uczt, najpiękniejszych toastów i najbardziej niezwykłego w Europie alfabetu. Gruzja to wręcz synonim słowa wino. Jest najstarszym winiarskim regionem na świecie, którego tradycje sięgają 7 tys. lat. Wino w Gruzji, zgodnie z wielowiekową tradycją, podlega fermentacji i leżakuje w glinianych dzbanach, zakopanych pod ziemią – zwane są one „kwewri”. Wino w Gruzji to coś więcej niż alkohol – to filozofia i styl życia miejscowej ludności. Smaki Gruzji z pewnością rozpieszczą nasze podniebienia i pozostaną na długo w pamięci. ARMENIA – AZERBEJDŻAN – GRUZJA wycieczka czeka!

W Armenii doświadczymy gościnności i życzliwości mieszkańców, będziemy delektować się specjałami wspaniałej i bardzo urozmaiconej, ormiańskiej kuchni, a także skosztujemy wspaniałych, lokalnych win i cenionej na całym świecie armeńskiej brandy.

Azerbejdżan bywa określany mianem „krainy wiecznego ognia”. Większości z nas kojarzy się głównie z naftowym imperium. Ponadto jego stolica – kosmopolityczne i wielokulturowe Baku, dzięki ogromnym złożom „czarnego złota”, urosło do rangi „perły Kaukazu”.

ponadto więcej Naszych wycieczek do Gruzji znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!