10 dni BALI
BALI – zwiedzanie + wypoczynek

BALI wycieczka objazdowa + wypoczynek

Odkryj Denpasar i Ubud bez kwarantanny!

 BALI wycieczka objazdowa + wypoczynek

Indonezja: to kraj szczodrze obdarowany przez bogów bujną roślinnością, malowniczymi pejzażami i rajskimi plażami. Lokalna ludność zbudowała w tym raju swoje monumentalne świątynie – Borobodur to jeden z cudów świata. Nazwa Indonezja pochodzi od dwóch greckich słów: indos oznacza indyjski, nesos oznacza wyspa. Ponadto jest to pasująca nazwa do archipelagu składającego się z 17508 wysp. Taka ilość wysp i wysepek sprawia, że jest to największy kraj wyspiarski na świecie. Szacuje się, że około 6000 wysp jest zamieszkałych. BALI wycieczka objazdowa czeka!

BALI – nazywana wyspą bogów, centrum wszechświata, ostatnim rajem na ziemi, porankiem świata… Jedno jest pewne, Bali jest prawdziwie piękną wyspa tropikalną, zamieszkaną przez ludzi o niezwykle artystycznych duszach. Ludzi, którzy stworzyli dynamiczne społeczeństwo z unikalną sztuką i obrzędami. Życie ludzkie jest tutaj kulturowo i duchowo związane z ukontentowaniem i zaspokojeniem bogów, duchów i demonów oraz imponującymi wulkanami i dziewiczymi plażami. Balijczycy przyjmują wszystko ze stoickim spokojem, asymilując i dostosowując się do różnych wpływów. Ponadto przyjmują nowe pomysły z otwartymi rękami. Jednak z drugiej strony zachowują swój unikalny styl życia, podlegający religii oraz tradycjom społecznym i kulturowym.

BALI wycieczka objazdowa małej, bezpiecznej i kameralnej grupie 8 osób.

Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa bagażowa i paszportowa, odlot samolotem rejsowym do Denpasar. Posiłki na pokładzie samolotów.
Przylot do Denpasar. Transfer do hotelu w Ubud. Nocleg w hotelu Element by Element by Westin Bali Ubud 4* lub podobnym.
Po śniadaniu całodniowa wycieczka po najpiękniejszych miejscach w okolicy. Odkryjemy wioskę Mengwi i zbudowany w XVII wieku kompleks świątyń Taman Ayun Temple. Następnie przejazd nad bajkowe tereny jeziora Bratan, gdzie na zboczach wulkanicznego krateru rozciągają się pola ryżowe. Następnie przejazd do wioski Jatiluwih, gdzie zobaczymy Jati Luwith – największe tarasy ryżowe na Bali umieszczone na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na koniec dnia odwiedzimy położoną na ogromnej skale świątynie Tanah Lot. Nocleg w hotelu Element by Element by Westin Bali Ubud 4* lub podobnym.
Po śniadaniu całodniowa wycieczka do rejonu Kintamani. Przejazd do Batubulan gdzie weźmiemy udział w pokazie tańców balijskich Barong. Następnie zobaczymy bajkowy wulkan Batur. Po południu przejazd do świątyni Tirtha Empul Holy Spring. Tego dnia odwiedzamy też Celuk – wioskę słynącą z wyrobu złota i srebra oraz Mas – wioskę słynącą z miejscowego rzemiosła. Nocleg w hotelu Element by Element by Westin Bali Ubud 4* lub podobnym.
Po śniadaniu całodniowa wycieczka. Tego dnia odwiedzimy najstarszą na Bali rdzenną wioskę Tenganan, w której czas się zatrzymał. W wiosce poznamy społeczność Bali Aga – potomków pierwotnych mieszkańców wyspy. Następnie zobaczymy słynny Pałac na wodzie Balai Gili. Nocleg w hotelu Element by Element by Westin Bali Ubud 4* lub podobnym.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie wizyta w znajdującej się na krawędzi klifu świątyni Uluwatu oraz w bajkowym parku Garuda Wisnu Kencana gdzie znajduje się ogromny 122-metrowy posąg Wisnu. Nocleg w hotelu Sadara Boutique Beach Resort 4* lub podobnym.
Pobyt w hotelu na Bali, czas wolny, wypoczynek, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych. Możliwość skorzystania z licznym wycieczek fakultatywnych. Nocleg w Sadara Boutique Beach Resort 4* lub podobnym.
Pobyt w hotelu na Bali, czas wolny, wypoczynek, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych. Nocleg w Sadara Boutique Beach Resort 4* lub podobnym.
Pobyt w hotelu na Bali, czas wolny, wypoczynek, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych. W późnych godzinach wieczornych wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Denpasar, odprawa bagażowa i paszportowa, odlot z Bali (posiłki na pokładach samolotów).
Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

 

 

UWAGA - Kalkulacja dla grupy min. 08 osób płacących. Kolejność zwiedzania może się zmienić. Program może ulec zmianom z powodu siły wyższej lub w wyniku obustronnego uzgodnienia. Ostateczna cena biletu lotniczego z dnia wystawienia. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w cenach biletów wstępu.