fbpx
google maps

Argentyna – fotorelacja Bogusława Łachmańskiego

Argentyna jest jak tango, które się z niej wywodzi. Jest zmienna i nieprzewidywalna. Spowodowane jest to dużą rozciągłością południkową kraju, co wpływa na zróżnicowanie klimatu. Jednak latem to właśnie w Argentynie padają światowe rekordy plusowej temperatury.
Argentyna to kraj kipiący energią, której centrum znajduje się w boskim Buenos Aires. Żadna podróż w tamte strony nie może omijać tego jakże barwnego miasta. Jednak myli się ten, kto uważa, że tylko z tego powodu warto zdecydować się na wycieczkę do Argentyny. Ma ona dużo więcej do zaoferowania. Poza ciekawą aglomeracją i niezwykłą kulturą to również możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą. Wyruszając z nami w tę podróż można liczyć na spotkanie pingwinów, lwów morskich, a nawet największego ssaka oceanicznego – wieloryba. Różnorodny krajobraz to kolejny powód do odwiedzenia Argentyny. Na terenie tego kraju znajduje się m.in. jeden z największych lodowców świata Perito Moreno, którego widok nie ustępuje wrażeniom z oglądania bardziej osławionych cudów natury – wodospadu Niagara czy Wielkiego Kanionu. A skoro już mowa o wodospadach – Argentyna ma swoją potęgę dorównującą Niagarze. Są to dzielone z Brazylią wodospady Iguazu – raj dla papug i tukanów.

Argentyna w obiektywie Bogusława Łachmańskiego

Aby przybliżyć Państwu klimat już zarezerwowanej lub dopiero planowanej wycieczki do Argentyny, przygotowaliśmy bogatą fotorelację z wyjazdu do tego kraju. Prezentowane i wykonane przez Nas zdjęcia są wyjątkowo piękne, jednak warto pamiętać, że nawet w małej części nie oddają one wrażenia, które można uzyskać podziwiając wszystkie te widoki ,,na żywo’’.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z naszej galerii i wyjazdu z Biurem Podróży Łachmański Travel.
Nasza oferta wycieczek obejmuje wszystkie siedem kontynentów – z nami wybiorą się Państwo w podróż do Szkocji, Islandii, Norwegii i innych krajów w naszej rodzimej Europie, ale także w najbardziej odległe miejsca – przykładem na to są organizowane przez nas wycieczki do Australii, Nowej Zelandii, Chile lub na Antarktydę.

Nasza wycieczka do Argentyny czeka na Ciebie! Szczegóły tutaj.