fbpx
google maps

Opinie


Wasze wrażenia z wycieczek do Kolumbii i USA – opinie o Łachmański Travel

W podróż z Łachmański Travel wyruszyły już setki zadowolonych klientów. Nawet Ci, którzy przed skorzystaniem z naszej oferty wielokrotnie odbywali już egzotyczne wycieczki do Kolumbii czy krajów Azji Środkowej, są pozytywnie zaskoczeni naszą doskonałą organizacją, różnorodnością atrakcji oraz ogromną wiedzą naszych pilotów. Cieszymy się, że to dzięki nam aspirujący podróżnicy po raz pierwszy doświadczyli danego miejsca lub odkryli je na nowo. Przeczytaj o wrażeniach naszych klientów z wycieczek do Brazylii, USA, Chin i wielu innych krajów ze wszystkich kontynentów. Mamy nadzieję, że pozytywne opinie o naszym biurze zachęcą Cię do wspólnej wyprawy!

„Kanada Zachodnia i Alaska – sprawnie zorganizowany wyjazd”


W imieniu naszej grupy serdecznie dziękuję za sprawnie zorganizowany wyjazd.
Pilot Emil to profesjonalista, świetnie prowadzi auto, zdobył nasze zaufanie i uznanie.
Pewnie w przyszłym roku również skorzystamy z Pana Biura.
Nasz pierwszy wyjazd z Pana Biurem uważamy za udany – dziękujemy bardzo.

 

Irena / Kanada Zachodnia – Alaska '2023

„USA – arcyciekawy program i znakomita obsługa”


W imieniu własnym i przyjaciół, uczestników wycieczki do Stanów Zachodnich USA 2-19.06.2023, pragniemy Państwu podziękować za
arcyciekawy program, znakomitą obsługę w trakcie tej podróży i zwiedzania. Naszą grupą opiekowała się Pani Dominika, której profesjonalizm, serdeczność i życzliwość do nas kierowana zasługują na uznanie i pochwałę. Słowa podziękowania należą się również Pani Edycie, która była nam pomoc w sytuacjach tego wymagających. Państwa doskonale przygotowana i zrealizowana oferta tej wycieczki jest godna polecenia.
Życząc sukcesów serdecznie pozdrawiamy

 

Danuta, Barbara, Wiesław, Bożena, Zbigniew / USA '2023 Najpiękniejsze miejsca Zachodnich Stanów

„USA – profesjonalizm i doświadczenie pilota”


Pragnę się podzielić opinią na temat podróży: Parki Narodowe Stanów Zjednoczonych, którą odbyłam „pod skrzydłami” Pani Edyty. Jestem zachwycona jej osobą w 100%. Edyta jest bardzo profesjonalną i doświadczoną Pilotką, co było odczuwalne na każdym kroku. Ponadto posiada bogatą wiedzę na temat atrakcji, które znalazły się w programie wycieczki. Doskonale radziła sobie zarówno z praktycznym rozwiązywaniem problemów, jakie się pojawiły, a jej życzliwość i poczucie humoru były kluczowe w nadaniu kierunku jej relacji z grupą. Jest to moja własna opinia oraz pozostałych uczestników, z którymi na bieżąco wymienialiśmy się informacjami. Z największą przyjemnością wybiorę się z p. Edytą na kolejną wyprawę, bo z pewnością będa to równie niezapomniane przeżycia, jakich doświadczyłam podczas obecnej podróży.

Iwona / USA '2023 Najpiękniejsze miejsca Zachodnich Stanów

„Islandia – bardzo udany wyjazd”


Byłem uczestnikiem wycieczki na Islandię w marcu i wyjazd uznaje jako bardzo udany. Program bardzo dobrze ułożony, urozmaicony wieloma atrakcjami turystycznymi Islandii, nieprzeładowany przez co jako grupa byliśmy bardzo mobilni – pilot nie narzucał szybkiego tempa zwiedzania, czas elastyczny do potrzeb grupy. Pan Robert wyróżniał się bardzo bogatą wiedzą na temat Islandii i nie tylko. Rekomendował znakomite lokalne restauracje, otrzymywaliśmy mnóstwo ciekawostek w trakcie trasy oraz zapewniał super atmosferę podczas jazdy klimatyczną muzyką. Zakwaterowania w schludnych i czystych hotelach. Przejazdy wygodnym 9-osobowym busem. Polecam biuro Łachmański Travel.

 

Podróżny / Islandia '2023

„Filipiny – dzieło sztuki”


Wycieczka na Filipiny z Państwa oferty to dzieło sztuki. Z kraju co ma niezbyt niewiele do pokazania zrobienie rajskich wakacji to majstersztyk.
A pilot P. Tomek to wisienka na torcie. Dzięki !!!

Andrzej / Filipiny '2022

„USA – wspaniała wycieczka”


Dziękuję za zorganizowanie wspaniałej wycieczki do USA. Na szczególne uznanie zasługuje
pilot/przewodnik p. Piotr za swoje ponadstandardowe zaangażowanie doświadczenie i sprawność organizacyjną.
Wielkie podziękowanie !

Ryszard / USA '2022 Najpiękniejsze miejsca Zachodnich Stanów

„ANDORA – perfekcyjnie przygotowana wyprawa”


W imieniu swoim i całej naszej 6-osobowej grupy, serdecznie dziękuję za perfekcyjnie przygotowaną wyprawę.
Dostawaliśmy od Państwa wszystkie potrzebne informacje na czas, korespondencja była płynna i profesjonalna.
Czuliśmy się „zaopiekowani” i bezpieczni.
Macie też Państwo szczęście współpracować z niezwykłą osobą jaką był nasz przewodnik i
opiekun Pan Piotr: serdeczny, przewidujący, zorganizowany i zorientowany, wulkan energii – niezmordowany,
cały czas gotowy pokazać nam jak najwięcej atrakcji, uśmiechnięty, profesjonalny, oczytany.
Piękna trasa wycieczki, klimatyczne, regionalne winiarnie i restauracyjki, przepiękne widoki.
Wszystko to razem spowodowało, że zakochaliśmy się w Andorze i z wielką przyjemnością polecimy naszym znajomym Państwa Biuro.

Lidia / Tuluza – Andora – Barcelona '2022

„USA – wycieczka życia”


Wszystko zostało perfekcyjnie zorganizowane.
Ten wyjazd na zawsze pozostanie w pamięci i sercu, i z pewnością zasługuje na miano wycieczki życia.
Na szczególne słowa uznania zasługuje postawa pilota wycieczki Piotra Dąbrowskiego. Jego profesjonalizm, widoczna miłość do podróży
oraz wspaniały kontakt z ludźmi zasługuje na najwyższą ocenę. Jest nie tylko pilotem, przewodnikiem, kierowcą czy tłumaczem,
ale przede wszystkim opiekunem, któremu zależy, aby uczestnicy wycieczki zobaczyli i przeżyli jak najwięcej.
Wszystkie te elementy stworzyły niezapomnianą atmosferę wyjazdu. Aż nie chciało się wracać…
Jestem przekonana, że nie była to ostatnia moja przygoda z Państwa biurem podróży.

Karolina / USA '2022 Parki Narodowe Zachodnich Stanów

„JORDANIA – wyjazd na wysokim poziomie”


W imieniu własnym i całej naszej Rodziny bardzo dziękuję za zorganizowanie wspaniałego i na wysokim poziomie wyjazdu do Jordanii.
Dziękujemy naszym przewodnikom p. Sebastianowi i p. Muhammed za opiekę naszej grupy w czasie pobytu, za ich pracę, w tym pretensjonalne przybliżenie zabytków Jordanii.

Elżbieta / Jordania '2021

„KOLUMBIA – perfekcyjna organizacja”


Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą podróż do Kolumbii. Perfekcyjna organizacja, bardzo bogaty i różnorodny program. Piękne hotele i cudowni lokalni przewodnicy. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Szczególne podziękowania należą się pilotowi – Piotrowi. Pełen profesjonalizm, miłość do swojej pracy, podróży i wspaniały kontakt z ludźmi stworzyły niezapomnianą atmosferę.

Dorota / Kolumbia '2021

„UZBEKISTAN – wszystko na najwyższym poziomie”


Wycieczka świetnie zorganizowana i poprowadzona, wszystko na najwyższym poziomie, przemili i kompetentni przewodnicy,
Uzbekistan jest zachwycający…..kawał historii, niesamowite zabytki, olśniewające mozaiki…..gościnni i bardzo życzliwi ludzie…

Iwona / Uzbekistan '2021

„Wyspy Owcze – wycieczka bardzo dobrze zorganizowana”


Szanowni Państwo, chciałam bardzo podziękować za wyjazd na Wyspy Owcze. Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, wszystko przebiegało zgodnie z planem i naszymi oczekiwaniami, mimo trudnego czasu pandemicznego. Pilot – Pan Piotr Dąbrowski – doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków, zapewniając nam nie tylko wspaniałą opiekę, ale i sympatyczną atmosferę.
O wrażeniach z przeżywania cudów natury nie piszę, bo trudno wyrazić słowami takie piękno. Na dodatek ani razu nie padał deszcz! Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Dorota / Wyspy Owcze '2021

„Wyspy Owcze – super wyjazd!”


Dziękujemy bardzo za zorganizowanie super wyjazdu na Wyspy Owcze.
Chcemy pochwalić pilota – Piotra Dąbrowskiego – za pełen profesjonalizm i święta atmosferę, którą potrafił stworzyć. W naszym doświadczeniu z różnymi pilotami, Pan Piotr jest „THE BEST”.
Dzięki jemu podjęliśmy decyzję o chęci kolejnego wyjazdu z Państwa biurem a tj. KOLUMBIA 09/2021.

Ania i Piotr / Wyspy Owcze '2021

„Dziękuję za wspaniała wyprawę do Gruzji”


Dziękuję za wspaniała wyprawę do Gruzji. Mogłam zobaczyć ten wyjątkowy kraj kontrastów. Jestem pod wrażeniem niezwykłej przyrody zwłaszcza wysokiego Kaukazu oraz niezwykłej i aromatycznej kuchni.
Mimo pewnych obaw (pandemia), wyprawa była bardzo bezpieczna i bardzo udana.

Henryka / Gruzja '2021

„Wyspy Owcze – jedna z najciekawszych podróży”


Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować za umożliwienie mi wyjazdu w tych anormalnych czasach pandemii. Wyprawa na Wyspy Owcze okazała się jedną z najciekawszych moich podróży. Rzeczywistość przebiła wielokrotnie opisy na temat tego regionu oraz moje wyobrażenia o nim. Tak pięknego zakątka Ziemi – posiadającego tyle różnorodnych i niepowtarzalnych miejsc – nie spotyka się zbyt często.
Sama logistyka wyjazdu oraz warunki pobytu na miejscu (hotel), system zwiedzania, były optymalnie zorganizowane. Szczególne podziękowania należą się naszemu Przewodnikowi na Wyspach Owczych – Panu Piotrowi. Jego postawa i profesjonalizm (bardzo dobra organizacja zwiedzania, błyskawiczne reagowanie na trudności, rozwiązywanie problemów, chęć w pokazywaniu uczestnikom atrakcji regionu, absolutne zaangażowanie , merytoryczna wiedza, punktualność…) oraz pewne kierowanie busem, zasługują na bardzo pozytywną ocenę. Pan Piotr z własnej inicjatywy w trakcie powrotu zorganizował nam wypad do centrum Kopenhagi, co wypełniło nam czas w oczekiwaniu na odlot samolotu i zostało bardzo pozytywnie odebrane przez Uczestników.
Dziękuję i mam nadzieję, że z podobnych atrakcyjnych wyjazdów organizowanych przez BP Łachmański Travel będę w przyszłości również uczestniczył.

Roman / Wyspy Owcze '2021

„AUSTRALIA – wyprawę życia”


Chcę baaaardzo serdecznie podziękować za wyprawę do Australii – śmiało mogę powiedzieć: wyprawę życia .
Bardzo dziękuję za wyprawę z Państwa biurem.
Po raz pierwszy byłam z Wami biurem i myślę, że nie ostatni.
Jestem pod wrażeniem organizacji, opieki, realizacji, zaangażowania pilota – Darka, który odkrywał i przeżywał z nami przyrodę i zwierzęta tak jakby był po raz pierwszy .
Program został zrealizowany w 100%, a nawet z zapasem. Pilot – Darek spełniał nasze zachcianki, realizował wycieczki fakultatywne. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Potrafił zaszczepić w nas pasję podróżowania. Prowadził nas do restauracje z super jedzeniem…, a Jego wiedza o faunie i florze jest nieoceniona.
Dziękuję za spełnienie marzeń, dziękuje za perfekcyjną organizację i za zapewnienie wrażenia jakich jeszcze nigdy nie doznałam.
Miałam swoje wyobrażenie o Australii, ale to co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania.
Do zobaczenia na kolejnej wyprawie z Państwa biurem, śmiało będę rekomendować Was wśród swoich znajomych.

Hanna / Australia '2020

„INDIE POŁUDNIOWE – wycieczka dobrze zorganizowana”


Wycieczki była wspaniała, widzieliśmy bardzo dużo świątyń, o różnych porach dnia i nocy, targi z miejscowymi owocami, kwiatami, rybami, aukcje ryb we wiosce rybackiej, kuchnie indyjska w której kucharz przygotował nam doskonały lunch i wiele innych atrakcji, nawet hotel nad samym morzem bez dojazdu dla autobusu. Mieliśmy dwóch wspaniałych przewodników i wyjątkowego kierowcę artystę z pomocnikiem. Wycieczka była dobrze zorganizowana, hotele 4*, czuliśmy się bezpiecznie i mieliśmy wiele wspaniałych przeżyć i mogliśmy z bliska poznać prace i życie ludzi w Indiach. Dziękuje za zorganizowanie wycieczki i pozdrawiam serdecznie

Danuta / Indie Południowe '2020

„”INDIE POŁUDNIOWE – perfekcyjna organizacja””


Bardzo dziękuję za perfekcyjną organizację wyjazdu do Indii Południowych.
Szczególne podziękowania kieruje również do pilotów Filipa i Lukasa.

Sabina / Indie Południowe '2020

„IRAN – nadzwyczajna wycieczka”


Dziękuję za nadzwyczajną wycieczkę. Wszystko udało się wspaniale, świetne hotele, wygodny autobus i rewelacyjni dwaj piloci.
Albert Kwiatkowski to nie tylko kopalnia wiedzy w każdej dziedzinie, ale niemalże fanatyk i ogromny miłośnik Iranu.
Wszystkich nas zaraził swoją pasja, a ja nawet rozważam powrót do Iranu, bo mam niedosyt.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję w swoim imieniu, jak i w imieniu moich koleżanek za bardzo udaną wycieczkę i za możliwość obejrzenia tego pięknego zakątka świata.

Grażyna / Iran '2019

„IRAN – podróż niesamowita pod każdym względem”


Nasza podróż po Iranie była niesamowita pod każdym względem. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi dwaj przewodnicy: miejscowy przewodnik Kaveh który wychodził sam z siebie aby wszystko “grało” i żeby wszyscy byli zadowoleni. Załatwiał wszystkie sprawy (mieliśmy bardzo dobre hotele), posiłkami oraz dodatkowymi rzeczami i miejscami które chcieliśmy zobaczyć lub doświadczyć. Był to najlepszy lokalny przewodnik jakiego można sobie wyobrazić !
Natomiast p. Albert Kwiatkowski to już zupełnie inna historia. Jest to człowiek który żyje Iranem, pasjonat tego kraju. Człowiek który nie tylko mówi ich językiem, pisze i czyta ale który spędził tam w sumie lata swojego życia, zna kulturę i zwyczaje od podszewki, który jest tłumaczem ich literatury i poezji na j.polski i j.angielski. Bardzo spokojny i taktowny, potrafił prowadzić grupę różnych przecież ludzi unikając jakichkolwiek konfliktów. Wiedział co warto zobaczyć a co opuścić – program przygotowany przez Biuro był wspaniały i bogaty. Pan Albert ma olbrzymią wiedzę o Iranie! Tych dwóch przewodników polecam wszystkim z całego serca.

Kazimierz / Iran '2019

„IRAN – wyjazd perfekcyjny. BARDZO DZIĘKUJĘ”


Jestem jedną z uczestniczek cudownej wyprawy do Iranu zorganizowanej przez Pana biuro w czerwcu. Iran ze wszech miar jest fascynującym krajem
pod każdym względem, ale takiego pilota/przewodnika jak p.Albert można sobie tylko wymarzyć ! Pan Albert jest po prostu REWELACYJNY, a jego erudycja
wprawia wręcz w osłupienie; jest bezgranicznie życzliwy, serdeczny, pomocny, na każdym kroku widać jego miłość do Iranu.
Gratuluję Panu takiej osoby oraz perfekcyjnie zorganizowanego wyjazdu. Serdecznie dziękuję i w przyszłości zapewne skorzystam z innych propozycji Pana Biura.

Krystyna / Iran '2019

„TANZANIA i ZANZIBAR – organizacja z najwyższą starannością”


Po chwili odpoczynku pragniemy podziękować Panu za kolejną wyprawę – tym razem Tanzania – Zanzibar. Jak zawsze, wszystko było zorganizowane z najwyższą starannością. Wyprawa wspaniała dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

Henryka i Jan / Tanzania – Zanzibar 2019

„Kolumbia na pięć gwiazdek”


Dziękuję za wspaniałą organizację wyjazdu typu Incentive do Kolumbii. Było znakomicie. Zachwalam i bardzo polecam – Kolumbię oraz Biuro Podróży Łachmański Travel, które zorganizowało nam ten wyjazd.
Daję PIĘĆ GWIAZDEK

Renata, Dyrektor Departamentu Sprzedaży / Kolumbia 2019

„Wycieczka: Australia – Nowa Zelandia – Tonga i Fidżi na długo pozostanie w naszej pamięci.”


Pomysł realizacji wycieczki w małym, ośmioosobowym zespole uważam za bardzo udany. Wybraliśmy tą właśnie wycieczkę przede wszystkim ze względu na ciekawy i obiecujący program. Nie spodziewaliśmy się, że nasz pilot Pan Piotr Dąbrowski spowoduje, że ilość i atrakcyjność odwiedzanych miejsc w znaczący sposób przekroczy ramy programu. Panu Piotrowi należą się szczególne słowa uznania: za jego zaangażowanie i chęć pokazania nam jak największej ilości ciekawych miejsc, za okazywaną i niesioną pomoc w każdym przypadku, za spokój i opanowanie, za kreowanie miłej atmosfery, za bezpieczną jazdę i pokonywanie długich odcinków, za dowcip i ciekawość życia, którymi chętnie dzielił się z uczestnikami. Wycieczka: Australia – Nowa Zelandia – Tonga i Fidżi na długo pozostanie w naszej pamięci.

Barbara i Adam / Australia, Nowa Zelandia Fidżi i Tonga 2019

„Liban – wyjazd bardzo dobrze zorganizowany”


Polecam wyprawę do Libanu z Łachmański Travel. To piękny i warty odwiedzenia kraj. Program atrakcyjny, a wyjazd bardzo dobrze zorganizowany – porządny hotel w dobrym punkcie Bejrutu, wygodny transport… Pilot dający poczucie bezpieczeństwa, znający języki, kulturę i historię Libanu oraz Bliskiego Wschodu. To był mój pierwszy wyjazd z Wami i myślę, że nie ostatni. Kontakt z Waszym Biurem biurem dobry i sprawny, dokumenty i informacje przesyłane są w odpowiednim czasie, a wszystko uczciwie, jasno i dokładnie. Dziękuję i doceniam !

Barbara / Liban 2019

„Było wspaniale. To chyba najpiękniejsze miejsce na Ziemi, do jakiego udało mi się dotrzeć”


Przede wszystkim chciałam podziękować za zorganizowanie nam wyprawy do Islandii. Było wspaniale. To chyba najpiękniejsze miejsce na Ziemi, do jakiego udało mi się dotrzeć. Sama wycieczka była dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości. Grzegorz był doskonałym przewodnikiem i opiekunem i pokazał nam nie tylko wodospady, gejzery, lodowiec, czarne plaże, ale też ZORZĘ! Tak więc wyjazd uważam za bardzo udany.

Zofia / Grupa Islandia 2018

„Było pięknie i zjawiskowo.  Absolutnie polecam wyprawy z nimi!”


Wybrałam się z Biurem Łachmański Travel na Spitsbergen i w 100% polecam! Zarówno program jak i organizacja na miejscu 1. klasa. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat miejsc, w których byliśmy. A sam Svalbard to miejsce do którego każdy podróżnik powinien się wybrać choć raz w życiu! Było pięknie i zjawiskowo.
Dziękuję za cudowne wspomnienia. Absolutnie polecam wyprawy z nimi !

Ewelina / Grupa Spitsbergen 2018

„Nasza podróż była niezwykła – Maroko: wyprawa pełna orientu na Festiwal Róż”


Chciałabym w imieniu własnym i Krzysztofa podziękować za wyprawę do Maroka. Wszystko, co przygotowała Pana Firma spełniło nasze oczekiwania i dostarczyło nam fantastycznych wrażeń. Bardzo interesująca trasa, logistyka podróży, czarowne riady, kompetentny kierowca i super profesjonalna Pilotka – Natalia sprawiły, że nasza podróż była niezwykła. Nawet zaskakująca w tym okresie marokańska pogoda sprzyjała temu przedsięwzięciu – myślę, że trudno byłoby zrealizować tak bogaty program w trzydziestostopniowym upale (doświadczamy tego teraz w kraju :)).
Nie mogę nie wspomnieć o uczestnikach wyprawy. Życzę każdemu podróżowania w takim gronie !!!

Pozdrawiam serdecznie,

Barbara / Grupa Maroko 2018 – Festiwal Róż

„Doskonały program, profesjonalizm pilota – NORWEGIA: Sylwester 2017 w lodowym hotelu”


Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę na północ Norwegii, z zorzą polarną i Sylwestrem.
Jesteśmy entuzjastami podróży. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług Państwa Biura, ale jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem przygotowanego programu. Wielkie uznanie dla pilota – Pana Jacka Jakubowskiego, który jest fantastycznym opiekunem. Wielkie dla niego uznanie! To osoba niezwykle profesjonalna, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Podróżowanie z nim to niezwykła przyjemność. No i już nie wiem komu dziękować za najcudowniejszą zorzę polarną… Podobno była najbardziej niezwykła w ostatnim czasie. Picie sylwestrowego szampana z zorzą ponad głowami pozostanie w naszych sercach do końca życia…

Serdecznie pozdrawiamy,

Magda i Tomek / Grupa Norwegia 2017 – 2018

„Pełna satysfakcja – USA: Wschodnie Wybrzeże z Nowym Orleanem i Florydą”


Panie Bogusławie,

Dziękujemy Panu za opieka na lotnisku w Warszawie w dniu naszego wyjazdu do USA. W Miami na lotnisku czekał na nas pan Maciej Talarczyk i razem przebywaliśmy przez dwa tygodnie w USA. Czas ten był spędzony bardzo miło. Zwiedziliśmy wiele miast na wschodzie USA, ciekawie przyrodniczo miejsca i kosmiczne muzea. Pan Maciej Talarczyk – nasz Przyjaciel – był opiekuńczym, kompetentnym i bardzo dobrym organizacyjnie pilotem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Dziękujemy !!!

Pozdrawiamy,

Anna, Dorota, Anna Maria, Andrzej / Grupa USA – Wschodnie Wybrzeże 2017

„Profesjonalizm i perfekcja – USA Parki Narodowe”


Witamy,

Wędrówka po parkach Ameryki to było moje marzenie i to marzenie się spełniło !!!
Organizacja tej wyprawy była perfekcyjna, a Pan Maciek był nie tylko wspaniałym pilotem, przewodnikiem, kierowcą, ale też opiekunem. Jego kultura, wielka wiedza przekazywana w ciekawy sposób, cierpliwość, życzliwość, swoboda poruszania się po drogach sprawiały, że w tym obcym środowisku czułam się wspaniale i bezpiecznie.

Dziękuję za piękny urlop,

Lidia z Krakowa / USA Parki Narodowe 2017

„Perfekcyjna Kolumbia”


Chciałbym Panu serdecznie podziękować i jednocześnie pogratulować organizacji wyjazdu do Kolumbii w terminie 27.07 – 08.08.2017.

Cała wyprawa (logistyka, realizacja programu, jego atrakcje a przede wszystkim opieka pilotki – p. Kingi były perfekcyjne). Pomimo, że relatywnie bardzo wiele razy uczestniczyłem w podobnych wyjazdach,to tym razem zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Dziękuję serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę miał przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez Pana wycieczkach.


Pozdrawiam,

Roman / KOLUMBIA '2017

„Prawdziwa Kuba”


W imieniu własnym i uczestników wyprawy na Kubę w terminie 27.04 – 08.05.2017 serdecznie dziękuję za super zorganizowaną imprezę z kompetentnym i ciekawym pilotem wycieczki – Juanem, który pokazał nam nie tylko typowo turystyczną marszrutę ale także „prawdziwą Kubę”.

Jak zwykle w Pana Biurze organizacja perfekcyjna, okolice nie do zapomnienia a ostatnie trzy dni laby w super położonym hotelu pozwoliło nam zrelaksować się przed długą podróżą powrotną.

Jeszcze raz dzięki i na pewno nie była to ostatnia nasza wyprawa z Pana Biurem.


Pozdrawiamy,

Bożena i Sławek z resztą ekipy. / KUBA 2017 

„Wycieczka do Japonii”


Dziękujemy Państwu za doskonale zorganizowaną wycieczkę do Japonii. Zwiedzanie tego kraju było naszym marzeniem od dawna. Żeby choć trochę zrozumieć Japończyków trzeba tam być – poobserwować, posmakować, posłuchać. Zupełnie inaczej odbiera się teraz wszelkie informacje, bardziej zrozumiałą jest literatura i sztuka Japonii.
Niezwykle ucieszyła nas płyta ze zdjęciami – bardzo uzupełniła nasze fotografie. Brakowało nam zbliżeń, portretów, ciekawych ujęć. Zdjęcia są świetne.

Serdecznie pozdrawiamy,

Ewa i Czesław.

„Kambodża, Laos, Tajlandia”


Szanowny panie Bogusławie,

Z przyjemnością pragnę przekazać Panu informację, że wyjazd do Kambodży, Laosu i Tajlandii był imprezą bardzo dobrze zorganizowaną. Pan Damian Tomaszewski był w/g nas super przygotowany merytorycznie i organizacyjnie. W każdej sytuacji mogliśmy się do niego zwracać o pomoc i radę – był b. koleżeński.
Wielkim dobrodziejstwem była dla nas możliwość pozostania w hotelu w Bangkoku do godz. 18 – za co szczególnie dziękujemy. Jednocześnie proszę przyjąć moje wyrazy wdzięczności za załatwienie miejsca przy oknie w czasie całego powrotnego lotu.
Oczekujemy następnych ciekawych i atrakcyjnych propozycji ze strony Pana Biura.

Z wyrazami szacunku,

Michał i Elżbieta.

„Wycieczka do Brazylii”


W imieniu uczestników wycieczki do Brazylii, bardzo dziękuję za program i jego realizację. Zwiedziliśmy wiele bardzo atrakcyjnych miejsc w różnych miejscach Brazylii. Na miejscu zawsze byli miejscowi przewodnicy i autokary. Żadnych opóźnień i problemów, perfekcyjna organizacja. Wysoki był standard hoteli i wyśmienite posiłki. Dzięki temu bardzo dobra była atmosfera wśród Uczestników podczas podróży i pobytu w tym kraju. Atrakcyjny był program sadowniczy. O naszym pobycie już się bardzo pozytywnie wypowiadali brazylijscy Organizatorzy tego programu.
W przyszłości będziemy chcieli korzystać z Waszych usług i zalecać je zainteresowanym osobom, czy organizacjom.

Z Poważaniem,

Eberhard.

„Dziękujemy za organizację wycieczki do St. Petersburga”


W imieniu Zakładów w  Luboniu składamy serdecznie podziękowania za zorganizowanie pobytu naszych klientów w Sankt Petersburgu. Po raz pierwszy korzystaliśmy z usług jakie oferuje Biuro podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL”. Współpraca z tym biurem przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, a sam pobyt w niezwykle miłej atmosferze. Możemy z całą stanowczością stwierdzić, że biuro „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” jest firmą oferującą wysoki standard obsługi oraz w pełni profesjonalną.
Przesyłając podziękowania mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy przy kolejnych wyjazdach organizacyjnych przez Zakłady w Luboniu.

Z Poważaniem,

Jacek, Kierownik Działu Marketingu

„Wyjazdy do Włoch i Chin”


Składamy podziękowania Panu Bogdanowi Łachmańskiemu, właścicielowi biura podróży „Łachmański Travel” za zorganizowanie naszym klientom udanych wyjazdów do Włoch i Chin.
Obie imprezy odbyły się zgodnie z ustaleniami, a oferta spełniła nasze oczekiwania w zakresie standardu i ceny, zaś uczestnicy wycieczek wyrazili swoje zadowolenie i chęć udziału w kolejnych wspólnych wyprawach.
Mamy nadzieję na kontynuację naszej pomyślnie przebiegającej do tej pory współpracy.

Z Poważaniem,

Bartłomiej, Wicedyrektor Zarządu.

„LIST REFERENCYJNY”


W imieniu firmy z Gostynia, chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie dotychczasowe wyjazdy zorganizowane przez Pana firmę dla naszych klientów. Z usług biura „Łachmański Travel” korzystamy już od kilku lat. Wspólnie byliśmy w Chinach, Norwegii, Meksyku, na Sri Lance, a w tym roku w Turcji i Peru. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do organizowania wyjazdów. Nasi klienci wracają zadowoleni  i pełni niezapomnianych wrażeń.
Życzę wielu sukcesów w pracy i mam nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Z Poważaniem,

Tomasz, Vice Prezes Zarządu.

„Wycieczki dla wymagających”


Od wielu lat nasza firma organizuje wyjazdy objazdowo-pobytowe dla grupy najlepszych klientów, którzy jednocześnie należą do grupy najbardziej wymagających. Z uwagi na to, wyjazdy takie muszą być doskonale zorganizowane, spełniające wszelkie oczekiwania w zakresie aktywnych form wypoczynku, imprez towarzyszących, zaplecza hotelowego oraz opieki i zaangażowania organizatora.
Wyjazdy do Sankt Petersburga oraz na Kretę powierzyliśmy firmie Łachmański Travel. Wybór okazał się bardzo dobry oraz spełniający nasze wymagania. Postrzegamy firmę Łachmański Travel jako partnera elastycznego i zaangażowanego w proces negocjacji. Od początku planowania  mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę, rzetelne informacje i doradztwo w zakresie optymalnego przygotowania imprezy.
Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Łachmański Travel wszystkim tym, dla których liczy się jakość, kompetentność i miła obsługa.

Z Poważaniem,

Małgorzata, Prezes Zarządu.

„(…)partner elastyczny, doskonale rozumiejący potrzeby i oczekiwania klienta”


Dotychczasową naszą wieloletnią współpracę z Biurem Podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” oceniam bardzo wysoko. Wszystkie zorganizowane przez Biuro wyjazdy dla naszych wymagających klientów spełniły ich oczekiwania pod każdym względem.
Byliśmy razem w Seszelach, Brazylii, na Kubie, Balii w Austarlii i Wenezueli. Zawsze były to wyjazdy objazdowo-pobytowe. Muszę jednoznacznie stwierdzić, że każdy wyjazd był doskonale zorganizowany pod względem logistycznym i turystycznym, zapewniał aktywne formy wypoczynku, dobre zaplecze hotelowe, był urozmaicony imprezami towarzyszącymi nierzadko z udziałem miejscowej ludności, w tym plemiennej.
Nie bez znaczenia na odbiór całości wyjazdu ma pilot i przewodnicy. W każdym przypadku ten fachowy personel stawał na wysokości powierzonych im zadań. Pragnę dodać, że często mieliśmy przewodników z językiem polskim co ułatwiało kontakt z uczestnikami wyjazdu, a także m.in. umożliwiało lepsze poznanie przyrody.
Myślę, że firma 'ŁACHMANSKI TRAVEL” jako partner elastyczny, doskonale rozumiejący potrzeby i oczekiwania klienta, otwarta na negocjacje a jednocześnie stanowcza w kwestiach zasadniczych dotyczących obsługi i przygotowania imprezy, może bez obaw patrzeć w przyszłość.
Zapewne moja opinia nie jest odosobniona a grono zadowolonych klientów zwiększa się po każdym kolejnym zorganizowanym przez firmę wyjeździe .
Wszystkim tym dla których kompetencja i jakość mają największe znaczenia, polecam firmę „ŁACHMAŃSKI TRAVEL”.

Z Poważaniem,

Marek, Dyrektor.

„Wycieczka szkoleniowo-turystyczna: Chiny”


W tym roku nasze Towarzystwo z Lublina korzystało z usług biura w organizacji wycieczki szkoleniowo-turystycznej do Chin. Obsługa była na wysokim profesjonalnym poziomie. Wyrażamy swoje uznanie i wdzięczność. Polecamy tą firmę osobom zainteresowanym w organizacji wycieczek krajowych i zagranicznych.
Wyrażam przekonanie, że usługi oferowane przez Biuro Podróży „Łachmański Travel” oraz fachowość i kultura obsługi usatysfakcjonują każdego Klienta. Z pełnym przekonaniem polecam Biuro Podróży „Łachmański Travel” wszystkim tym, którzy cenią jakość, kompetencję , profesjonalizm oraz miłą obsługę.
Życząc wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej, mam nadzieję na dalsze kontynuowanie naszej współpracy.


Z Poważaniem,

Robert, Przewodniczący Zarządu.

„(…)bogaty w tradycję obraz dalekiego wschodu”


Zarząd firmy z Goliany pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla biura podróży „Łachmański Travel”, za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w organizację służbowego wyjazdu do Birmy i Wietnamu w południowo-wschodniej Azji.

Współpraca cechowała się rzetelnością w wykonywaniu spraw formalnych, kreatywnością w przygotowywaniu wysokiej jakości programu, który przedstawił bogaty w tradycję obraz dalekiego wschodu. Dzięki fachowemu podejściu i wysokim kompetencjom Pana Bogusława Łachmańskiego, wyjazd jest wspominany ciepło, przez wszystkich jego uczestników.

Na bazie naszych doświadczeń możemy stwierdzić, że firma „Łachmański Travel” to godny zaufania organizator bezpiecznych podróży firmowych. Postrzegamy tę firmę jako wiarygodną i godną polecenia, która traktuje właściwie swoje zobowiązania wobec klienta.


Z Poważaniem,

Leszek, Prezes Zarządu.

„Dziękujemy za wycieczkę do Petersburga”


Witamy,

Bardzo serdecznie chciałybyśmy podziękować za dobrze zorganizowaną wycieczkę do Petersburga w dniach 21.05 – 25.05.08. Nasze zadowolenie wzbudziła przede wszystkim rosyjska przewodniczka Pani Halina. Jesteśmy pod wrażeniem Jej wiedzy i pogody ducha. Uważamy, że program był dobrze zaplanowany, a pilot – Pani Irena spełniła swoje obowiązki należycie.
Jednocześnie chciałybyśmy prosić o przesłanie katalogu Pańskiego biura.

Z wyrazami szacunku,

Wanda i Dorota.

„Podziękowania dla p. Łachmańskiego”


Szanowany Panie Bogusławie!

W imieniu swoim, a zwłaszcza 40 uczestników wycieczki w dniach od 17 do 29 sierpnia 2012 roku do Chin, pragnę złożyć panu wielkie podziękowanie za poziom organizacji tej wycieczki. Uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni. Podkreślali wysoki, profesjonalny poziom organizacji tej imprezy. Organizacja była perfekcyjna pod każdym względem, Ogromna w tym zasługa Firmy, którą Pan kieruje. W przyszłości będziemy chcieli korzystać z waszych usług.Uprzejmie informuję, że podziękowania kieruję także do Pani Do Do i prof. Liang Jun. Prześlę je Panu do wiadomości z prośbą o przekazanie do wyznaczonych adresatów.

Z wyrazami szacunku
i serdecznymi pozdrowieniami,

Eberhard

„Komentarz uczestniczki wycieczki do Chin 16-27.03.12r”


Witam,

Byłam uczestniczką wycieczki do Chin w dacie j.w., którą prowadził z W/ramienia P. Karol Szatkowski i chciałabym wyrazić swoją opinię na temat jego pracy. Kiedy zobaczyłam go na lotnisku w Warszawie, ogarnęło mnie przerażenie – pomyślałam „jadę na drugi koniec świata w dzikie kraje i jestem oddana w ręce takiego „szczawika” /dosłownie tak pomyślałam/. Ale z drugiej strony pomyślałam – grunt to nie nastawiać się negatywnie. Zobaczymy co będzie. No i zobaczyliśmy, przeżyliśmy, wysłuchaliśmy ciekawych opowieści o historii zwiedzanych obiektów oraz o dniu dzisiejszym Chin w bardzo elokwentnym i ciekawym wydaniu Karola, bo szybko nakazał nam mówić mu na Ty – my wszyscy prawie wiek średni. Program zwiedzania nabity do granic wytrzymałości uczestników, ale dzięki niemu podołaliśmy. Wiedział kiedy zrobić chwilę przerwy na odsapnięcie, żeby mieć siły na „dalej”. Potrafił wprowadzić fajną, miła i ciepłą atmosferę. Skąd wzięliście takiego człowieka. Nam turystom pozostaje marzyć, żeby na każdej następnej wyciecze był taki Karol. Jesteśmy grupą z której duża część jeździ wspólnie na wycieczki już od jakiegoś czasu i mieliśmy przewodników różnych. Jendak Karol sprostał temu trudnemu /bo jesteśmy grupą raczej wymagającą/ zadaniu na 6+. Dlatego nie mogłam też wyrazić sowjego zdania na jego temat.

Z poważaniem,

Uczestniczka Urszula.

„St. Petersburg: 05-08.07”


Witam,

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za wspaniałe trzy dni jakie miałam okazje spędzić w Petersburgu.
To piękne miasto, bogaty program oraz Państwa profesjonalizm sprawił, że ten wyjazd pozostanie w pamięci nie tylko mojej, ale także naszych gości. Mam nadzieję że nadarzy się jeszcze okazja, aby skorzystać z Państwa oferty, jeśli nie służbowo to być może prywatnie.

Pozdrawiam,

Agata.

„Uzbekistan: 26/04 – 04/05/2013r”


Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za udaną wycieczkę do Uzbekistanu, w dniach w.w. Przyczynili się do tego kompetentni i sympatyczni piloci: Mateusz i Arnold. Jeszcze raz dziękuję.

Z Poważaniem,

Włodzimierz z Konina.

„Podziękowanie za wycieczki do Norwegii i na Sri Lankę”


Pan Bogusław Łachmański,

W imieniu firmy z Gostynia, składam serdeczne podziękowania Panu Bogusławowi Łachmańskiemu, właścicielowi biura podróży ŁACHMAŃSKI TRAVEL s.c., za zorganizowanie wyjazdu dla naszych oficjalnych dystrybutorów w roku 2006 do Norwegii i w roku 2007 na Sri Lankę.
Kompleksowa obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiły, że z zadowoleniem współpracujemy z firmą ŁACHMAŃSKI TRAVEL s.c.
Program wycieczki, organizacja, przewodnicy i piloci byli na najwyższym poziomie.
Uczestnicy wyjazdów wrócili pełni wrażenia z pobytów, które na pewno pozostają na długo w ich pamięci.
Życzymy dalszych sukcesów w pracy i mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy.

Z Poważaniem,

Aurelia, Kierownik Marketingu.

 

„Podziękowania za dotychczasową, wieloletnią współpracę”


Firma z Rzeszowa pragnie złożyć wyrazy uznania Panu Bogdanowi Łachmańskiemu, właścicielowi biura podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” za dotychczasową współpracę z naszą firmą w zakresie organizacji następujących szkoleń wyjazdowych zrealizowanych dla naszych klientów:

 • Chiny: 12-24.09.2006
 • Kenia: 30.04 – 05.05.2007
 • Wiedeń i Budapeszt: 13-23.09.2007
 • Indie: 24.04 – 05.05.2008

Zadowolenie nasze z dotychczasowej współpracy wynika z profesjonalnej obsługi ze strony „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” połączonej z elastycznym podejściem podczas tworzenia oferty uwzględniającej zgłaszane przez nas potrzeby. Realizacja wyjazdów zawsze odbywała się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i spełniała nasze oczekiwania, co do standardu i ceny. Wszyscy uczestnicy wracali bardzo zadowoleni i pełni wrażeń z wyjazdów organizowanych przez Pana Biuro.
Mamy nadzieję na kontynuowanie pomyślne przebiegającej do tej pory współpracy.

Z Poważaniem,

Mariusz, Członek Zarządu.

„LIST REFERENCYJNY”


W imieniu firmy z Warszawy, chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie dotychczas zorganizowane (Czechy 2007 – Cesky Krumlov, Chorwacja 2007, Hiszpania 2008 – Barcelona) dla naszych klientów wyjazdy oraz nagradzane voucherami konkursy w 2008 oraz 2009 roku.
Dzięki profesjonalnemu podejściu przez Pańskie Biuro do organizacji ww. wyjazdów oraz akcji promocyjnych (pomocy w wyborze miejsca docelowego podróży), załatwienie formalności przebiegało każdorazowo bezproblemowo i w miłej atmosferze, a już sam wyjazd zawsze dostarczał, zarówno pracownikom firmy jak i ich gościom wielu niezapomnianych wrażeń (często pomocne tu były otrzymane wcześniej cenne wskazówki co w danym miejscu warto zobaczyć).
Możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Biuro „Łachmański Travel” jest firmą oferującą wysoki standard obsługi oraz w pełni profesjonalną. Licząc na dalszą owocną współpracę w kolejnych wspólnych akcjach wyjazdowych i promocyjnych życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Z Poważaniem,

Jarosław, Kierownik Regionu Zachodniego.

„Wspaniały wyjazd biznesowo-turystyczny”


Mam ogromną przyjemność podziękować Panu za wspaniały wyjazd biznesowo-turystyczny do Singapuru, Malezji, i n a Borneo zrealizowany przez Pana biuro w terminie 14-27 czerwca 2009 roku dla członków naszej Izby. Pańskie życzliwe podejście, szybki kontakt z nami w każdej sprawie, elastyczność w dostosowywaniu programu do naszych potrzeb oraz poziom organizacji całego wyjazdu należy ocenić jako bardzo profesjonalny.
Dzięki Panu nasz dwutygodniowy pobyt w Azji możemy z całą pewnością uznać za udany. Nasze przygody, zdjęcia i wspomnienia, które przywieźliśmy ze sobą do domu pozostaną z nami na bardzo długo.
Z miłą chęcią skorzystamy z Państwa usług w przyszłości.

Z Poważaniem,

Jerzy, Prezes Zarządu.

„(…)wzór postępowania dla innych firm z branży turystycznej”


W imieniu firmy z Warszawy, chciałbym złożyć wyrazy uznania Panu Bogdanowi Łachmańskiemu, właścicielowi biura podróży „Łachmański Travel” za w pełni profesjonalne przygotowanie wyjazdu szkoleniowego na Kubę w terminie 27.03-04.04.2011r.
Profesjonalne podejście, szybki kontakt w przypadku pytań, elastyczność oraz dostosowanie programu pobytu do naszych potrzeb stanowić może wzór postępowania dla innych firm z branży turystycznej.
Realizacja wyjazdu, oraz załatwienie formalności każdorazowo przebiegało bezproblemowo, dzięki czemu w naszej pamięci pozostał jedynie miłe wspomnienia z pobytu na Karaibach.
Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę „Łachmański Travel” wszystkim tym, dla których priorytetami są: jakość, kompetencja oraz miła obsługa.
Życząc sukcesów w pracy, mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy.

Z Poważaniem,

Agnieszka, Prokurent.

„LIST REFERENCYJNY”


W imieniu firmy z Gostynia, składam wyrazy uznania Panu Bogusławowi Łachmańskiemu, właścicielowi Biura Podróży „Łachmański Travel” za w pełni profesjonalne przygotowanie wyjazdów dla naszych klientów

 • w 2010 roku do Tunezji, Kenii, Chin
 • w 2011 roku do Hiszpanii, Ekwadoru i na Galapagos

Profesjonalne podejście, szybki kontakt w przypadku pytań, elastyczność oraz dostosowanie programów do naszych oczekiwań stanowić może wzór postępowania dla innych firm z branży turystycznej.
Przygotowanie wyjazdów, załatwienie formalności oraz ich realizacja zawsze przebiegała bezproblemowo i z dużym zaangażowaniem ze strony Biura.
Wyrażam przekonanie, że usługi oferowane przez Biuro Podróży „Łachmański Travel” oraz fachowość i kultura obsługi usatysfakcjonują każdego Klienta. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Biuro Podróży „Łachmański Travel” wszystkim tym, dla których priorytetami są: jakość, kompetencja profesjonalizm oraz miła obsługa.
Życząc wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej, mam nadzieję na dalsze kontynuowanie naszej współpracy.

Z Poważaniem,

Aurelia, Kierownik Marketingu.

„LIST REFERENCYJNY”


Panu Bogusławowi Łachmańskiemu, właścicielowi Biura Podróży „Łachmański Travel” składam wyrazy uznania za w pełni profesjonalne przygotowanie wyjazdów dla naszych klientów do IZRAELA i JORDANII w terminie 13.02-23.02.2009r oraz na KUBĘ w terminie 25.04-06.05.2010r.
Przygotowanie programów, wszystkie formalności przed wyjazdami oraz ich realizacja zawsze przebiegała z dużym zaangażowaniem ze strony Biura. Profesjonalne podejście do projektów, elastyczność oraz ich dostosowanie do naszych oczekiwań stanowić może wzór postępowania dla innych firm z branży turystycznej.
Wyrażam przekonanie, że usługi oferowane przez Biuro Podróży „Łachmański Travel” oraz fachowość i kultura obsługi usatysfakcjonują każdego Klienta. Z pełnym przekonaniem polecam Biuro Podróży „Łachmański Travel” wszystkim tym, którzy cenią jakość, kompetencję , profesjonalizm oraz miłą obsługę.
Życząc wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej, mam nadzieję na dalsze kontynuowanie naszej współpracy.


Z Poważaniem,

Mariusz, Członek Zarządu.

„Był to strzał w dziesiątkę!”


W dniach 16-27.03.2012r. z grupą 24 osób za pośrednictwem Biura Podróży Łachmański Travel byliśmy w Chinach.
Wyjazd przygotowywałam już od lipca 2011 zależało mi na bardzo wysokiej jakości usług i dlatego też wybrałam Łachmańskiego

Był to strzał w dziesiątkę!

Mieliśmy super serwis, wspaniałe hotele, bardzo dobre jedzenie, super przewodników miejscowych a nad całością czuwał nasz Pilot Karol Szatkowski.
Karol mimo swojego młodego wieku okazał się bardzo odpowiedzialnym Pilotem z ogromną wiedzą, entuzjazmem, którym zarażał całą grupę (różnorodną wiekowo) świetną znajomością realiów chińskich (azjatyckich).
Dzięki Karolowi zwiedzaliśmy Chiny poznając kulturę, realia życia codziennego, historie, a także i może przede wszystkim spojrzeliśmy na Państwo Środka innymi oczami.
Świetnie dogadywał się z miejscowymi przewodnikami, załatwiał nam bez trudu i z chęcią wszystkie nasze dodatkowe zachcianki oraz pomagał w zakupach, momentach spornych, a także bez problemu dostępny był 24h/dobę.
Ogarniał organizacyjnie i towarzysko cały program oraz grupę.

Karol dziękujemy bardzo serdecznie.
Dzięki Tobie byłą to wspaniała przygoda, której nie zapomnimy do końca życia, a opowieści i wspomnienia naszej wspólnej Eskapady będą nam towarzyszyły zawsze.


W imieniu całej 24-osobowej grupy,

Barbara.

„Turcja: konferencja”


W imieniu uczestników Konferencji w Turcji w dniach 23-30.05.2012 roku, składam podziękowanie za dobrą organizację przygotowania Konferencji, a w szczególności opiekę podczas jej trwania.
Piloci znakomicie sprawdzili się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku jak i pracy zespołowej.
Ich profesjonalne przygotowanie i znajomość miejsca Konferencji, a także łatwość nawiązywania kontaktów zasługuje na najwyższe uznanie. Jesteśmy przekonani, że Biuro Podróży „Łachmański Travel” sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagających.


Z podziękowaniami,

Prezes Rady, Aleksandra.

„REFERENCJE”


Biuro podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c. świadczy usługi z zakresu organizacji wyjazdów zagranicznych dla naszych przedstawicieli.
W obszarze organizacji wyjazdów Biuro podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c. wykonała na nasze zlecenie następujące projekty:

 • wyjazd do Chin w terminie 18-31 marca 2010 roku
 • wyjazd do Kenii w terminie 31 stycznia – 9 luty 2011 roku

Usługi świadczone przez firmę Biuro podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c. dotyczyły między innymi:

 • obsługi logistycznej wyjazdów,
 • opieki polskojęzycznego pilota podczas całości organizowanych wyjazdów,
 • rezerwację hoteli i biletów lotniczych,
 • przygotowanie programu zwiedzania towarzyszącego wyjazdom.

Biuro podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c. od samego początku współpracy prezentowało wysoką jakość obsługi zlecanych zadań, przy zachowaniu terminowości ich wykonania. Pracownicy Biura podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c. dedykowani do bezpośredniej współpracy przy realizacji projektów wykazali się profesjonalnym podejściem do powierzanych ze strony klienta zadań.


Z Poważaniem,

Jerzy, Prezes Zarządu.

„LIST REFERENCYJNY”


Dotychczasową naszą wieloletnią pracę z Biurem Podróży „Łachmański Travel” oceniam bardzo wysoko.

W 2012r. byliśmy razem:

 • na MAJORCE w terminie 02.09 – 09.09.2012r. i 09.09 – 16.09.2012r.
 • w BAWARII i SZWAJCARII w terminie 10.09 – 16.09.2012r.
 • w DUBAJU w terminie 23.09 – 30.09.2012r.

W przypadku Majorki był to wyjazd pobytowy, natomiast pozostałe wyjazdy były objazdowo-pobytowe.
Każdy wyjazd był bardzo dobrze przygotowany pod względem logistycznym i turystycznym, zapewniał dobre zaplecze hotelowe, aktywne formy wypoczynku i był urozmaicany imprezami towarzyszącymi.

Znaczący wpływ na jakość wyjazdu ma pilot i przewodniczący. W każdym przypadku ten fachowy personel stawał na wysokości powierzonych im zadań.

Realizacja wyjazdów oraz załatwienie formalności każdorazowo przebiegało bezproblemowo, dzięki czemu w naszej pamięci pozostały jedynie miłe wspomnienia. Potwierdzeniem są uczestnicy wyjazdów – Klienci naszej firmy – wracający z wyjazdów bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Myślę, że firma „Łachamański Travel” jako partner rozumiejący potrzeby i oczekiwania Klienta, zapewniający profesjonalne przygotowanie imprezy, jest firmą godną polecenia.


Z Poważaniem,

Tomasz, Wiceprezes Zarządu.

„Wyjazd szkoleniowy: Meksyk”


Firma z Torunia składa podziękowania Firmie „Łachmański Travel” za zorganizowanie wyjazdu szkoleniowego do Meksyku w terminie 11 – 23 kwietnia 2012 roku.

W naszej pamięci pozostało wspomnienie niezwykle rzetelnego podejścia do wykonywanego zlecenia, świetnie zorganizowany czas pozwalający wypełnić każdą chwilę niezapomnianymi wrażeniami, sympatyczną atmosferę oraz pełen profesjonalizm w zakresie organizacji zakwaterowania, logistyki, wyżywienia. Współpraca z Biurem Podróży przebiegała bez zastrzeżeń i w pełni spełniła nasze oczekiwania.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Biura Podróży „Łachmański Travel”.


Z Poważaniem,

Katarzyna, Kierownik Działu Szkoleń.

„REFERENCJE”


Niniejszym składam podziękowania dla Biura Podróży „Łachmański Travel” za profesjonalne przygotowanie i realizację wyjazdu służbowego dla grupy ponad pięćdziesięciu pracowników Naszej firmy z Warszawy w kwietniu 2014 roku.

Na podstawie moich doświadczeń stwierdzam, iż Biuro Podróży „Łachmański Travel” to godny zaufania, odpowiedzialny i rzetelny organizator podróży służbowych.

Z pewnością kolejne wyjazdy służbowe naszych pracowników i kontrahentów będę realizował we współpracy z tą Firmą.


Z Poważaniem,

Maciej, Menedżer ds. finansowych.