Spitsbergen wycieczki – SPITSBERGEN: wyspa na dachu świata – rejs arktyczny

Spitsbergen położony jest w połowie drogi między Norwegią a biegunem północnym i jest jednym z najdalej na północ zamieszkałych obszarów na świecie. Większą część jego powierzchni zajmują parki narodowe i rezerwaty przyrody, jednak nie znajdziemy tu ani jednego drzewa. Spitzbergen to największa wyspa Norwegii i co ciekawe, mieszka tu więcej niedźwiedzi polarnych niż ludzi!

Spitsbergen to wyspa wykuta przez wiatr, ocean, lód i śnieg. Nasza wyprawa to ekspedycja, w której rządzą żywioły. Doświadcz dnia polarnego, zobacz ogromne lodowce i przepłyń z Nami przez równoleżnik 80 ° N!

Statek został zbudowany dla floty Coastal Voyage i szeroko zmodernizowany dla ekskluzywnego żeglarstwa arktycznego. Dzisiaj zabiera wytrawnych podróżników na przygody na wodach wokół Spitsbergenu. MS Nordstjernen wyposażony jest w jadalnię i bar, kawiarnię, salon z panoramicznym widokiem i bibliotekę.  Wszystkie kajuty na statku wykończone są pięknie odrestaurowanym drewnem, które pamięta czasy pierwszych badaczy, którzy przemierzali Spitzbergen na pokładzie tego statku od 1956 roku. Nazwa jednostki po norwesku oznacza Gwiazdę Polarną.

Nasze wycieczki na Spitsbergen to propozycja dla prawdziwych, wytrawnych podróżników!

SPITSBERGEN wycieczki czekają na Ciebie!

Więcej Naszych wycieczek do Europy znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Było pięknie i zjawiskowo.  Absolutnie polecam wyprawy z nimi!”


Wybrałam się z Biurem Łachmański Travel na Spitsbergen i w 100% polecam! Zarówno program jak i organizacja na miejscu 1. klasa. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat miejsc, w których byliśmy. A sam Svalbard to miejsce do którego każdy podróżnik powinien się wybrać choć raz w życiu! Było pięknie i zjawiskowo.
Dziękuję za cudowne wspomnienia. Absolutnie polecam wyprawy z nimi !

Ewelina / Grupa Spitsbergen 2018