USA wycieczki: Wschodnie Wybrzeże z Nowym Orleanem i Florydą.

Stany Zjednoczone – są krajem wszelkich narodowości, ras i stylów życia, są także krajem pełnym szokujących zasad i przeciwieństw. Z takich oto materii utkany jest wyjątkowy sposób życia Amerykanów, niektórzy go nie znoszą, inni przeciwnie podziwiają.

Podróżowanie po Stanach Zjednoczonych jest bardzo ciekawe, a turyści przyjeżdżają tutaj przede wszystkim z dwóch podstawowych powodów: aby zobaczyć amerykańskie metropolie i przepiękną przyrodę.

Floryda – stan na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, na półwyspie Floryda otoczonym przez wody Zatoki Meksykańskiej na zachodzie i Oceanu Atlantyckiego na wschodzie. Nazywana Słonecznym Stanem, jest krainą słońca, witającą gościnnie na swoich wspaniałych plażach. Pobyt na Florydzie stanowi niezmiennie jedyną w swoim rodzaju wakacyjną przygodę.

Zapraszamy na Nasze USA wycieczki: Wschodnie Wybrzeże z Nowym Orleanem i Florydą.!

Więcej Naszych wycieczek do USA znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Pełna satysfakcja – USA: Wschodnie Wybrzeże z Nowym Orleanem i Florydą”


Panie Bogusławie,

Dziękujemy Panu za opieka na lotnisku w Warszawie w dniu naszego wyjazdu do USA. W Miami na lotnisku czekał na nas pan Maciej Talarczyk i razem przebywaliśmy przez dwa tygodnie w USA. Czas ten był spędzony bardzo miło. Zwiedziliśmy wiele miast na wschodzie USA, ciekawie przyrodniczo miejsca i kosmiczne muzea. Pan Maciej Talarczyk – nasz Przyjaciel – był opiekuńczym, kompetentnym i bardzo dobrym organizacyjnie pilotem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Dziękujemy !!!

Pozdrawiamy,

Anna, Dorota, Anna Maria, Andrzej / Grupa USA – Wschodnie Wybrzeże