Wietnam to jeden z krajów Azji Południowo-Wschodniej o najdłuższej i najbardziej dramatycznej historii. Wycieczka do Wietnamu poszerzy Twoją wiedzę o dziejach tego kraju. Pierwsze królestwo Czampa pojawiło się na tych ziemiach już w II wieku n.e. Wieki następne to okres dominacji chińskiej i ciągłych walk o niepodległość.

W X wieku, po upadku dynastii chińskiej, władzę przejęły miejscowe dynastie cesarskie, rządzące z przerwami aż do 1945 r. W XIX wieku na obszarze Wietnamu pojawili się koloniści francuscy, zaś lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte to okres wyniszczającej kraj wojny ze Stanami Zjednoczonymi. Mimo burzliwych dziejów zachowało się wiele cennych zabytków.

Poza tym Wietnam, to wspaniała, zachwycająca przyroda. To kraj, który jawi się dla nas nowością, którą obserwujemy i chłoniemy każdą cząstką ciała.
Podczas wycieczki do Wietnamu będzie również okazja do poznania kraju „od kuchni” (w pełnym tego słowa znaczeniu). Obok poznania ludzi, ich kultury, oprócz zwiedzania wspaniałych przyrodniczo, historycznie miejsc, przygotujemy specjały kuchni wietnamskiej i poznamy jej kulinarne tajniki pod okiem mistrzów.

Zapraszamy na ekscytujące wycieczki do Wietnamu i innych krajów azjatyckich. Wycieczki do Tybetu, Chin czy Indii będą niezapomnianym przeżyciem. Wybór Łachmański Travel okaże się natomiast najlepszą decyzją i gwarantem udanych wakacji.