Nasza wycieczka do Argentyny: Patagonia i Ziemia Ognista to jeden z najdzikszych i najtrudniej dostępnych obszarów na kuli ziemskiej. Podczas wycieczki możemy zagwarantować, że nie zabraknie wspaniałych, wręcz hipnotyzujących, krajobrazów.

Odwiedzimy jedne z najpiękniejszych parków narodowych świata – Torres del Paine, Los Glaciares i Tierra del Fuego. Zobaczymy strzeliste szczyty górskie, ogromne lodowce (w tym słynny lodowiec Perito Moreno), dziewicze lasy i wodospady. Dotrzemy na koniec świata w Ushuaia, najdalej na południe wysuniętym mieście świata, dawnej kolonii karnej. Główną atrakcją proponowanego przez nas programu jest jednak czterodniowy rejs do legendarnego Przylądka Horn, podczas którego podziwiać będziemy subantarktyczne krajobrazy i faunę. Zapraszamy na wspaniałą przygodę po drugiej stronie globu!

Co warto zobaczyć w Argentynie?

Wycieczkę do Argentyny rozpoczynamy wizytą w światowej stolicy tanga – Buenos Aires. Odwiedzimy dzielnicę miasta, gdzie tango króluje na każdym rogu malowniczych uliczek. Co wieczór kameralne kawiarnie zapełniają się ludźmi, a w okolicznych ogródkach odbywają się popisowe pokazy tanga. Jeśli szukasz romantycznej scenerii, zapraszamy na nasze wycieczki do Argentyny! Buenos Aires to nie tylko niezapomniane koncerty, lecz także historyczne budowle: Plaza de Mayo, San Telmo, luksusowe Recoleta, zabytkowy cmentarz i katedra.

Wycieczka do Argentyny to nie tylko możliwość poznania uroków życia w południowoamerykańskiej metropolii, ale także szansa na spotkanie Gauchos – lokalnych pasterzy bydła. Wiodą oni wolny – wręcz anarchiczny – tryb życia, a utrzymują się głównie z handlu skórą i mięsem. Mówi się, że dumni kowboje Argentyny wierzą, że życie ogranicza się do konia, siodła i wolności drogi. Jeśli chcesz poznać ludzi nieujarzmionych, wycieczka do Argentyny będzie naprawdę doskonałą okazją na wizytę w południowoamerykańskich rancho.