Wycieczka do Australii

Łachmański Travel zabierze Cię w niezapomnianą wyprawę do kraju, w którym nieskazitelna natura styka się z nowoczesnością. Wycieczka do Australii i Tasmanii uwzględnia znane na całym świecie atrakcje tego kraju. Spotkaj się oko w oko z diabłem tasmańskim i kangurem Bennetta. Z pewnością Australia to marzenie wielu podróżników, które dzięki nam staje się bardziej realne do spełnienia. Zorganizowana wycieczka do Australii pozwala poznać ten kraj na wskroś.

Na niezapomnianą wyprawę do kraju, w którym nieskazitelna natura styka się z nowoczesnością, warto wybrać się z naszym biurem podróży. Podczas naszej wyprawy z pewnością wybierzemy się w niezwykłą podróż po Great Ocean Road – najpiękniej położonej drodze w całej Australii.
Wyruszymy do Sovereign Hill – miasteczka rodem z czasów wielkiej gorączki złota i wypłyniemy na spotkanie z Wielką Rafą Koralową. Zobaczymy świętą górę Aborygenów – Uluru oraz damy się zachwycić cudownej metropolii jaką jest Sydney.

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej fotorelacji z wycieczki do Australii. Zapraszamy!

Tasmania – wycieczka śladami diabła tasmańskiego

Dlaczego by nie skorzystać z okazji i zobaczyć osławionego diabła tasmańskiego w jego naturalnym środowisku? Tasmania to jedyny region świata, na którym występuje to urocze, choć mięsożerne stworzenie. To też stan Australii – dziewiczy i niezwykle urokliwy. Mimo, że mało tu śladów nowoczesnej cywilizacji, w Tasmanii nie brakuje wygodnych miejsc noclegowych, szczególnie, jeśli zaczniemy wycieczkę od wschodniego wybrzeża wyspy.

Znajdują się na nim sporej wielkości miasta takie jak Launceston i stolica Hobart, które jednak nie są głównym celem naszej wycieczki do Tasmanii. Ciekawszy jest tutejszy górzysty, otoczony wyrazistymi klifami, dziki krajobraz. Znajdziemy tu rzadkie okazy roślin, a obok diabła tasmańskiego, możemy napotkać również wombaty, stekowce oraz kangury. Dawniej wyspę zamieszkiwał też osobliwy gatunek ssaka nazywany wilkoworem tasmańskim, który jednak został uznany za wymarły. Co ciekawe, to właśnie to zwierzę, rodowici mieszkańcy Tasmanii uznają za jej symbol. Na wyspie znajdziemy też polski akcent, a mianowicie górę oraz park upamiętniające naszego podróżnika i badacza Tasmanii – Pawła Edmunda Strzeleckiego.

Mamy nadzieję, że póki co krótkimi, szczątkowymi informacjami na temat Australii, udało nam się jeszcze bardziej rozbudzić w Państwach ciekawość podróżniczą. Z miłą chęcią podzielimy się swoją wiedzą podczas wspólnych wycieczek do Australii, Tasmanii, Nowej Zelandii, Fidżi i Tonga. Wycieczki do Australii i Nowej Zelandii z pewnością zachwycą każdego!

Nasza wycieczka do Australii to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!

Zapraszamy serdecznie!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Zarówno program jak i organizacja na miejscu 1. klasa”


Wybrałam się z Biurem Łachmański Travel do Australii i Nowej Zelandii i w 100% polecam! Zarówno program jak i organizacja na miejscu 1. klasa. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat miejsc, które zwiedzaliśmy. Z pewnością było pięknie i zjawiskowo.
Dziękuję za cudowne wspomnienia. Absolutnie polecam wyprawy z nimi!

Z Poważaniem,

Edyta.