Już sama wycieczka do Birmy jest niezwykłym, egzotycznym przeżyciem. Łachmański Travel proponuje coś więcej, czyli odkrywanie jej nieznanych stron. Birma to jeden z najbardziej fascynujących krajów Azji Południowo-Wschodniej. Można tu zobaczyć wspaniałe zabytki buddyjskiej kultury, niezwykłe górskie krajobrazy, przyjrzeć się życiu jej mieszkańców.

Proponujemy eksplorację tego niezwykłego kraju z dala od utartych szlaków, spojrzenie z innej perspektywy, poznanie niezwykłych i zachwycających miejsc, których nie odwiedza się podczas standardowych wyjazdów.

Plan wycieczki

Plan wycieczki do Birmy obejmuje najciekawsze i najbardziej imponujące miejsca w kraju. W Rangun przejedziemy pociągiem wokół miasta, W środkowej części kraju odwiedzimy starożytne Sri Ksetra (UNESCO). W Mrauk-U, dawnej stolicy królestwa Arakanu, porównywanego z Bagan, zobaczymy jedne z najwspanialszych zabytków w Azji. Odwiedzimy najdzikszy i najbardziej niedostępny rejon Birmy – stan Chin, zamieszkiwany przez Chinów mówiących 42 dialektami i podzielonych na 63 plemiona. Kobiety Chin nadal mają tatuaże na twarzach. Podczas spaceru przez dżunglę w rejonie Góry Victoria odkryjemy piękno i dzikość tamtejszych krajobrazów.

Podoba Ci się wizja wyjazdu na wycieczkę do Birmy? W ofercie naszego biura znajdziesz więcej egzotycznych propozycji, w tym wycieczki do Indii, Bhutanu i innych azjatyckich krajów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z planem wyprawy!

Nasza wycieczka do Birmy to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!