Wycieczka do Kazachstanu

Kanion Szaryński i górskie jeziora

Kazachstan – to niezwykle ciekawy kraj, który odwiedzającym ma bardzo dużo do zaproponowania. Przede wszystkim to kraj Kazachów, którzy nazywają siebie „wolnymi ludźmi”. Jest dziewiątym pod względem wielkości państwem na świecie, które zaistniało po upadku Związku Radzieckiego. Wycieczka do Kazachstanu z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą uciec od zgiełku i szukają ciszy.

Jednak historia tego rejonu i znajdujących się tutaj niegdyś państw sięga I tysiąclecia p.n.e. Kraj ten, często kojarzony z przymusowymi przesiedleniami Polaków, warto zobaczyć, tak ze względu na zachwycającą, niezniszczoną jeszcze przyrodę, jak i wspaniałe zabytki różnych kultur.

Zapraszamy na Naszą niezwykłą wycieczkę do Kazachstanu! Nasza wyprawa do Kazachstanu to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!

Wycieczki do Kazachstanu  to część naszej azjatyckiej oferty. Dla osób, które w przeciwieństwie do bezkresnych przestrzeni wolą tętniące życiem aglomeracje proponujemy wycieczki do Chin. Cokolwiek wybierzesz, z pewnością możesz być pewien, że podróż z Łachmański Travel będzie wyprawą Twoich marzeń!

Więcej Naszych wycieczek do Azji Środkowej znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!