Wielka migracja kopytnych trwa już od tysięcy lat. Każdego roku wielomilionowe stada antylop gnu, zebr oraz innych kopytnych wędrują przez równiny Serengeti i Masai Mara, zataczając krąg, w poszukiwaniu wody i pożywienia. To fakty, które znamy nie tylko z encyklopedii czy programów przyrodniczych. Nasi przewodnicy organizujący wycieczki do Kenii od lat doświadczają niesamowitych przeżyć, jakie daje im naoczne obserwowanie zjawiska migracji. Teraz także Ty możesz zobaczyć z bliska wędrówki egzotycznych zwierząt.

W czasie migracji wiele kopytnych ginie w paszczach głodnych lwów, lampartów i innych drapieżników. Jakkolwiek, najbardziej dramatycznym momentem jest przeprawa przez strome brzegi i rwący nurt rzeki Mara, w której na swój posiłek czekają krokodyle. Podczas kenijskiej przygody będziemy nocować w lodge położonej tuż przy brzegu rzeki Mara. Przy odrobinie szczęścia, pełen dramaturgii spektakl walki o życie, rozegra się więc bezpośrednio na naszych oczach.

Wycieczka do Kenii, podobnie jak wycieczki do Botswany to niezwykła podróż do serca Afryki. „Czarny Ląd” czeka na to, abyś go odkrył. Wyrusz z nami na przygodę życia!