Wycieczki do Kolumbii

Kolumbia to kraj niezwykle urozmaicony, barwny i bogaty kulturowo. Mieszkańcy są niezwykle gościnni, uśmiechnięci i życzliwi. Bogactwo kultury ukształtowało się, z jednej strony, na bazie rdzennych tradycji indiańskich, z drugiej – pod napływem hiszpańskich kolonizatorów. Kolonialny klimat szczególnie odczuwalny jest w takich miejscach jak Cartagena, czy dzielnica Bogoty – Candelaria. Ponadto na prowincji sielskie życie tworzą krajobrazy tropikalnych, cytrusowych ogrodów i barwnych kolibrów przelatujących tuż ponad głowami. Kolumbia słynie także z produkcji kawy. Przebywając w prawdziwej hacjendzie, na jednej z plantacji, będzie szansa, by dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie uprawy kawowca, zbiorów nasion, a następnie dalszych procesów obróbki kawy.  Nasza wycieczka do Kolumbii to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!! 

Ponadto więcej Naszych wycieczek do Ameryki Południowej znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Perfekcyjna Kolumbia”


Chciałbym Panu serdecznie podziękować i jednocześnie pogratulować organizacji wyjazdu do Kolumbii.

Cała wyprawa (logistyka, realizacja programu, jego atrakcje a przede wszystkim opieka pilotki – p. Kingi były perfekcyjne). Pomimo, że relatywnie bardzo wiele razy uczestniczyłem w podobnych wyjazdach,to tym razem zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Dziękuję serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę miał przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez Pana wycieczkach.


Pozdrawiam,

Roman / KOLUMBIA