Wycieczka do Korei Południowej: Seul to miasto o dwóch obliczach — jedno z nich odzwierciedla jego prastarą kulturę, a drugie najnowsze trendy. Herbaciarnie i małe sklepiki w historycznej dzielnicy Insandong, ogród Biwon, park Namsan i olśniewające pałace królewskie stanowią fascynującą przeciwwagę dla morza neonów, drapaczy chmur i najnowszych technologii.

Lista pięknych miejsc w Korei Południowej jest długa i pełna zielonych pól plantacyjnych, starożytnych świątyń, rozległego archipelagu przybrzeżnego i modnych dzielnic . Kraj jest pełen tradycyjnych wiosek ludowych, które wprowadzają podróżników w starożytną kulturę.

Kraj jest znany jako regionalna potęga, a także jako światowy lider w sektorach technologicznych i przemysłowych. Ale to, co sprawia, że ​​Korea Południowa jest ulubionym celem turystów zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, to smaczna kuchnia i różnorodna kultura.

Festiwal Róż –  wiosenne święto kwitnienia kolorowych róż w parku Jungnang. Kwitnące tam róże są niemal każdym kolorze i rodzaju, pięknie ożywiają tę dzielnicę Seulu. W 2005 roku w ramach projektu parku w pobliżu strumienia Jungnangcheon zasadzono nasiona róż, a kwiaty ostatecznie zakwitły, tworząc z czasem piękny tunel o długości 5,15 km.

Zapraszamy na naszą wycieczki do Korei!
Nasza wycieczka do Korei Południowej to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!! 

Więcej Naszych wycieczek do Azji znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!