Wycieczka do Nepalu i Bhutanu w małej grupie.

Nepal – to magiczny kraj, ukryty wysoko w Himalajach. Jest krajem bardzo pięknym, ale zarazem bardzo biednym. I choć widzi się w nim rzeczy smutne – np. pracujące dzieci, czy nędzę mieszkańców, to warto tu przyjechać i podziwiać przebogatą, egzotyczną kultury i zniewalające, himalajskie krajobrazy.

Bhutan, czyli Królestwo Grzmiącego Smoka, jest niewielkim państwem, położonym pomiędzy Tybetem, a Indiami. Pomimo niskich wskaźników rozwoju gospodarczego, jest krajem szczęśliwych ludzi. Choć zjawiska globalne wkraczają także do Bhutanu, jego mieszkańcy żyją skromnie, ciesząc się tym, co mają i z dumą nosząc narodowe, tradycyjne stroje. Bhutan jest wyznaniowym krajem buddyjskim i religia jest ważnym elementem życia dla jego mieszkańców – nie jest zbiorem norm i zasad, ale sposobem życia. Religijność przejawia się m.in. w wielu barwnych festiwalach, którym towarzyszą rytualne tańce, barwne stroje i maski.

Zapraszamy na Nasze wycieczki do Napalu i Bhutanu! Nasza wycieczka do Nepalu i Bhutanu to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!

Więcej Naszych wycieczek do Azji znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!