Wycieczka do Panamy i Kolumbii: Panama, pomimo niewielkich rozmiarów, zachwyca pięknymi krajobrazami, wspaniałą przyrodą, rajskimi plażami, a także indiańskimi wioskami. Kojarzona jest przede wszystkim z Kanałem Panamskim, łączącym wody Oceanu Spokojnego z Atlantyckim.

Jego zbudowanie wydatnie skróciło trasę, którą musiały pokonywać wcześniej statki – przykładowo: droga morska z San Francisco do Nowego Jorku uległa skróceniu aż o 14500 km…
Kolumbia także jest krajem niezywkle urozmaiconym, barwnym i bogatym kulturowo. Podczas wycieczki przemierzać będziemy lasy deszczowe kolumbijskiej Amazonii. Spotkamy Indian Huitoto i Ticuna. Poznamy ich kulturę, zwyczaje i praktykowane ceremonie. Kolumbia słynie także z produkcji kawy. Przebywając w prawdziwej hacjendzie, na jednej z plantacji, będzie szansa, by dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie uprawy kawowca, zbiorów nasion, a następnie dalszych procesów obróbki kawy. Kolumbijską przygodę dopełni wypoczynek na rajskiej plaży w Parku Narodowym Tayrona i spotkanie z Indianami Arhuacos i Koguis.

Zapraszamy na Nasze wycieczki do Panamy i Kolumbii! Nasza wycieczka do Panamy i Kolumbii to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!

b>Więcej Naszych wycieczek do Ameryki Środkowej i Północnej znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!