Wycieczka do Szwajcarii

SZWAJCARIA – Szwajcaria jest krajem oferującym wypoczynek o każdej porze roku ponieważ jesień jest równie ciekawym okresem dla turystów jak i lato czy zima. Trzeba pamiętać, że Szwajcaria to nie tylko góry, to także przepiękne jeziora oraz wspaniałe miasta bogate w zabytki. Z reguły turystyka w Szwajcarii kojarzy się z górami, ale prawie każda podróż musi zacząć się w większym mieście. Warto więc bliżej zapoznać się z niektórymi przynajmniej metropoliami Szwajcarii, które różnią się stylami, językiem, kulturą i osiągnięciami. Wycieczka do Szwajcarii czeka!

Pilot i autor programu – Dariusz Wiejaczka

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Wycieczka do Szwajcarii”


Dziękuję Państwu za doskonale zorganizowaną wycieczkę do Szwajcarii. Zwiedzanie tego kraju było naszym marzeniem od dawna.
Jestem pod wrażeniem organizacji, opieki, realizacji, zaangażowania pilota – Darka, który odkrywał i przeżywał z nami przyrodę i zwierzęta tak jakby był po raz pierwszy .
Ponadto program został zrealizowany w 100%, a nawet z zapasem, ponieważ Pilot – Darek spełniał nasze zachcianki, realizował wycieczki fakultatywne. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Potrafił zaszczepić w nas pasję podróżowania. Ponadto prowadził nas do restauracje z super jedzeniem…, a Jego wiedza o faunie i florze jest nieoceniona.
Dziękuję za spełnienie marzeń, dziękuje za perfekcyjną organizację i za zapewnienie wrażenia jakich jeszcze nigdy nie doznałam.

Serdecznie pozdrawiam,

Maria.

Ponadto więcej Naszych wycieczek do Europy znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!