Wycieczka do USA: Parki Narodowe Zachodniego Wybrzeża

Wycieczka do USA po parkach narodowych znajdujących się na zachodnim wybrzeżu to wydarzenie pozwalające na spojrzenie na świat z innej, ciekawej perspektywy. Stany to ogromny kraj, szczycący się swoją rozległością, wielokulturowością i tradycją wolności.

Ogromna przestrzeń, na której są rozciągnięte, dla turystów oznacza z pewnością jedno – moc miejsc do odwiedzenia. Od wielkich, wielomilionowych metropolii, po piękną przyrodę i sławne na cale świat parki narodowe. M.in. park Yellowstone czy zapierający dech w piersiach Wielki Kanion.

W trakcie organizowanej przez nasze biuro wycieczki do USA z jednej strony zwiedzamy jedne z największych i najbardziej znanych miast oraz metropolii stanów. W tym największe miasto Kalifornii – Los Angeles, klejnot na środku pustyni Las Vegas, Salt Lake City czy San Francisco. Ponadto siedemnastodniowa podróż po zachodniej Ameryce zabierze nas przez 7 stanów, pełnych historii, natury i kultury. Od Kalifornii, przez Nevadę, Arizonę i stan Utah, po Wyoming i Idaho. Wszystko to i wiele więcej czeka na śmiałków, którzy chcą zaznać przynajmniej na chwilę amerykańskiego snu.

Wycieczka do USA czeka!

Przygotowaliśmy dla Państwa więcej propozycji wycieczek do USA. Zapraszamy!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Profesjonalizm i perfekcja – USA Parki Narodowe”


Witamy,

Wędrówka po parkach Ameryki to było moje marzenie i to marzenie się spełniło !!!
Organizacja tej wyprawy była perfekcyjna, a Pan Maciek był nie tylko wspaniałym pilotem, przewodnikiem, kierowcą, ale też opiekunem. Ponadto jego kultura, wielka wiedza przekazywana w ciekawy sposób, cierpliwość, życzliwość, swoboda poruszania się po drogach sprawiały, że w tym obcym środowisku czułam się wspaniale i bezpiecznie.

Dziękuję za piękny urlop,

Lidia z Krakowa / USA Parki Narodowe