Chcesz poznać zupełnie inne oblicze Afryki? Wycieczka do Etiopii to nasza propozycja dla globtroterów, którzy szukają niezapomnianych wrażeń na egzotycznych wyprawach. Etiopia to jeden z najbardziej zróżnicowanych krajów „Czarnego Lądu”. W rejonie północnym to bastion chrześcijaństwa – koptyjskie kościoły i Amharowie. Na południu – szczątki czarnej Afryki, nomadowie, sawanna, akacje i różnorodne plemiona.

Na wschodzie – średniowieczne, muzułmańskie miasto Harar, kolorowi Afarowie, wielbłądy i pustynia. Do tego jedzenie, które nie przypomina niczego innego na świecie, muzyka, której nie da się zanucić i najlepsza na świecie kawa. Wszak mało kto wie, że ojczyzną kawy nie jest czołowy jej dzisiejszy producent, Brazylia, ale właśnie Etiopia.

Te wyjątkowe doznania, zapierające dech w piersiach widoki, smaki, zapachy i kolory czekają na Ciebie podczas wycieczki do Etiopii. Doskonałym uzupełnieniem tej wyprawy będzie wycieczka do Botswany i okolicznych państw afrykańskich. Wyrusz z Łachmański Travel, aby dotrzeć do serca Afryki.