Wycieczka na Madagaskar

Ogromne baobaby, lemury, różnobarwne kameleony – „Czerwona Wyspa”, będąca największym ze światowych eksporterów wanilii – to Madagaskar. Wycieczka, którą w ten rejon świata organizuje Łachmański Travel, to pasjonująca przygoda, którą będziesz wspominać do końca życia. Wycieczka na Madagaskar czeka!

Czwarta co do wielkości wyspa na świecie jest jednym z niewielu miejsc, gdzie zachowały się endemiczne gatunki roślin i zwierząt. To gatunki, których nie można spotkać nigdzie indziej. I choć warunki bytowe w wielu wioskach są trudne, a niektóre drogi, zwłaszcza w porze deszczowej, stają się całkowicie nieprzejezdne – to jednak Madagaskar ma w sobie magię, która przyciąga turystów niezliczoną ilością kontrastów i zróżnicowaniem krajobrazów. Tu czas płynie zupełnie innym rytmem! Ponadto, pobyt na wyspie umilą niewątpliwie jej rdzenni mieszkańcy – Malgasze, znani ze swojej gościnności i uprzejmości.

Madagaskar jest niezwykle fascynującym miejscem na wycieczkę, gdzie można zobaczyć unikalne cuda świata przyrody, a także wyciszyć się i zrelaksować. To także ciekawy kierunek podróży dla osób, które pokochały rdzenną Afrykę podczas wycieczki do Etiopii czy Kenii. Zetknięcie z madagaskarską rzeczywistością będzie dla nich zaskakującym i ciekawym kontrastem. Obejrzyj nasze fotorelacje z dotychczasowych wycieczek na Madagaskar i nie zwlekaj z rezerwacją wakacji życia!