Wycieczka Namibia

Namibia to dobry pomysł zarówno dla osób, które planują swoją pierwszą wyprawę do Afryki, jak i dla tych, które chcą doświadczyć całkowicie innego jej oblicza. Namibia jest bogatym krajem, pełnym atrakcji, campów, hoteli i lodży, oferujących turystom wysoki standard świadczeń. Wycieczka Namibia czeka!

Po pierwsze, po Namibii podróżuje się łatwo, nie ma niebezpieczeństw. Nie dotarła tu jeszcze masowa turystyka i przetrwały plemiona o fascynująchych zwyczajach: Himba, Herero i Buszmeni. Namibia to bogaty świat fauny w P.N. Etosha, najstarsza pustynia świata – Namib, z welwiczją przedziwną i Wybrzeżem Szkieletowym. Ponadto Namibia to fantastyczne, pomarańczowe wydmy w Sossusvlei i kolorowe miasteczka, pozostawione po kolonizatorach.

Park Narodowy Etosha – to raj dla miłośników zwierząt. Czas w Etoshy spędzimy na tropieniu i podglądaniu zwierząt w ich naturalnym środowisku. Park łączy w sobie gęsty busz z rozległymi otwartymi terenami dna słonego jeziora. Równina przyciąga wiele zwierząt i ptaków ze względu na bogactwo w sole mineralne i wodę.  Przede wszystkim w wyjątkowej scenerii można zobaczyć stada zebr, springboków, żyraf, antylop gnu i słoni. Co ciekawe, rezerwat zamieszkują 144 gatunki ssaków, 340 gatunków ptaków i 110 gatunków gadów.

Ponadto więcej zdjęć z naszej wycieczki do Namibii znajdą Państwo w naszej fotorelacji. Zapraszamy!