Wycieczki do Argentyny

Patagonia i Ziemia Ognista to jeden z najdzikszych i najtrudniej dostępnych obszarów na kuli ziemskiej. Podczas wycieczki możemy zagwarantować, że nie zabraknie wspaniałych, wręcz hipnotyzujących, krajobrazów.

Odwiedzimy jedne z najpiękniejszych parków narodowych świata, zobaczymy strzeliste szczyty górskie, ogromne lodowce (w tym słynny lodowiec Perito Moreno, oraz dotrzemy na koniec świata w Ushuaia.

Wycieczkę do Argentyny rozpoczniemy wizytą w światowej stolicy tanga – Buenos Aires. Odwiedzimy dzielnicę miasta, gdzie tango króluje na każdym rogu malowniczych uliczek. Co wieczór kameralne kawiarnie zapełniają się ludźmi, a w okolicznych ogródkach odbywają się popisowe pokazy tanga.

Wycieczka do Argentyny to nie tylko możliwość poznania uroków życia w południowoamerykańskiej metropolii, ale także szansa na spotkanie Gauchos – lokalnych pasterzy bydła. Wiodą oni wolny tryb życia, a utrzymują się głównie z handlu skórą i mięsem. Mówi się, że dumni kowboje Argentyny wierzą, że życie ogranicza się do konia, siodła i wolności drogi.

Zapraszamy na wspaniałą przygodę po drugiej stronie globu!

Spodobała Ci się wycieczka do Argentyny? Mamy dobrą wiadomość! Łachmański Travel organizuje również wycieczki do Chile i innych krajów Ameryki Południowej. Wyrusz z nami w podróż życia.

Więcej zdjęć z naszej wycieczki do Argentyny znajdą Państwo w naszej fotorelacji. Zapraszamy!