Wycieczka do Chin pozwoli Ci poznać tajemnicze Państwo Środka. To wyjątkowy, niezwykle oryginalny i bogaty w tradycje kraj, najstarsza, nieprzerwanie istniejąca cywilizacja świata. Podczas tej wyprawy poza Murem Chińskim zobaczysz słynną Armią Terakotową, czy Park Zhangjiaje – tu kręcono film „Avatar”. W ramach wycieczki do Chin organizujemy rejs rzeką Li.

Chcesz poznać Azję bliżej? Z Łachmański Travel wyruszysz w ekscytującą podróż. A kto raz odwiedzi tamte rejony świata, na pewno zechce wrócić. Wówczas najlepszym pomysłem będzie kolejna eskapada z nami. Organizujemy wycieczki do Indii, Bhutanu oraz innych państw azjatyckich. Zapraszamy do obejrzenia barwnych fotorelacji i zapoznania się z planem podróży.

Chiny – wycieczka do Państwa Środka

Chiny – wycieczka do tego państwa już przestała być czymś nieosiągalnym. Choć czasy się zmieniły, to Państwo Środka wciąż przyciąga turystów spragnionych orientalnej kultury. Będąc na wycieczce w Chinach, warto skosztować tradycyjnej herbaty i bogatych smaków, ale prawdziwa przygoda czeka na Ciebie tuż po postawieniu pierwszych kroków w tym kraju!

Chiny – wycieczka, która odmieni Twoje życie

Wycieczka do Chin rozpoczyna się od zwiedzania Pekinu w myśl sentencji „Aby zrozumieć współczesne Chiny, należy poznać Pekin”. Wygląd stolicy Państwa Środka to odzwierciedlenie burzliwej historii tego kraju. Szczególnie warto odwiedzić jeden z największych placów na świecie – Tiananmen (Plac Niebiańskiego Spokoju) – o powierzchni 40 hektarów. Wycieczka w Chinach nie może obejść się bez zwiedzania Zakazanego Miasta – wyjątkowej siedziby chińskiego cesarza z czasów dynastii Ming. Zwieńczeniem wycieczki do Chin jest rejs rzeką Li – przeżycie, którego nigdy nie zapomnisz!