Wycieczki do Japonii

 

Japonia to kraj kontrastów. Europejczykom kojarzy się zazwyczaj z tętniącymi życiem metropoliami, jak Tokio, Osaka, czy Jokohama, z superszybkimi pociągami Shinkansen, czy nowinkami technicznymi. Ale współczesna Japonia to także ubrane w tradycyjne kimona gejsze, kryte strzechą chaty, pradawne świątynie i senne przedmieścia wielkich miast. Pomimo swojej hipernowoczesności, Japonia jest krajem uduchowionym i mocno przywiązanym do swojej tradycji. Japonia to zapach kwitnącej wiśni, to neony w Tokio, nieprawdopodobny tłum w metrze, zielona herbata, sushi i inne orientalne przysmaki, legendarna góra Fuji, a także słynne japońskie ogrody. Wycieczki do Japonii zachwyci każdego!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Wycieczka do Japonii”


Dziękujemy Państwu za doskonale zorganizowaną wycieczkę do Japonii. Zwiedzanie tego kraju było naszym marzeniem od dawna. Żeby choć trochę zrozumieć Japończyków trzeba tam być – poobserwować, posmakować, posłuchać. Zupełnie inaczej odbiera się teraz wszelkie informacje, bardziej zrozumiałą jest literatura i sztuka Japonii.
Niezwykle ucieszyła nas płyta ze zdjęciami – bardzo uzupełniła nasze fotografie. Brakowało nam zbliżeń, portretów, ciekawych ujęć. Zdjęcia są świetne.

Serdecznie pozdrawiamy,

Ewa i Czesław.

Więcej Naszych wycieczek do Azji znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!