Wycieczki do Norwegii

Lofoty, Nordkapp i malownicze Bergen

Wyrusz w niezapomnianą wyprawę do krainy fiordów i dzikiej natury!  Wycieczki do Norwegii to pasjonująca wyprawa, podczas której przemierzysz przede wszystkim cały skandynawski kraj od południa do północy. Niezapomniana wyprawa na Nordkapp, wycieczka na Lofoty i inne przystanki na naszej drodze przybliżą Ci magię tego fascynującego kraju. Plan wyprawy obejmuje m.in. zwiedzanie Oslo i Stavanger, przejazd malowniczą Drabiną Trolli i wizytę w Tromso. Na trasie wycieczki z pewnością nie zabraknie też malowniczego Bergen.

Rajskie wyspy północy – Lofoty

Ważnym aspektem jest fakt, że w 2006 roku eksperci National Geographic przyznali tym wyspom trzecie miejsce wśród najpiękniejszych wysp na całym świecie. Archipelag Lofotów jest niepowtarzalny i zachwyca na każdym kroku. Przede wszystkim Lofoty to ciągnące się w nieskończoność plaże, wynurzające się szczyty górskie oraz niezwykła magia kola podbiegunowego.

Innym pomysłem na spędzenie europejskich wakacji w ciekawym klimacie jest wykupienie wycieczki do Szkocji. Ten kraj, podobnie jak Norwegia, może zachwycić Cię nieznaną historią, pięknymi krajobrazami i ciekawą kulturą.

Podsumowując nasza wycieczka do Norwegii to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!