Wycieczki do Szkocji

Szkocja jest jednym z czterech części składowych Zjednoczonego Królestwa dlatego określana jest najczęściej jako kraina zamków, whisky i golfa. Szkocja owiana jest aurą tajemniczości ponieważ to ojczyzna słynnego potwora z Loch Ness. Wycieczki do Szkocji, które organizujemy, w swoim programie uwzględniają te największe atrakcje. Po pierwsze Szkocja kojarzy się z dudziarzami, ubranymi w narodowy kilt, owczarkiem szkockim collie i narodową potrawą – haggis.
Po drugie oferuje malownicze, często wręcz bajkowe, bardzo urozmaicone krajobrazy, otwartą przestrzeń, otulone śniegiem szczyty górskie, wszechobecne lochy, zielone doliny, urokliwe wrzosowiska… To dość surowa, ale z pewnością bardzo piękna kraina, którą poznasz bliżej, wybierając się na fascynującą wycieczkę do Szkocji.

Amatorom podróżowania po Europie oferujemy również inne wycieczki. Islandia czy Norwegia są równie pasjonujące. Zorganizuj swoje wakacje z Łachmański Travel i odkrywaj skarby naszego kontynentu.

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Zarówno program jak i organizacja na miejscu 1. klasa”


Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, noclegi w hotelach 3*, śniadania w cenie, świetny pilot kierowca (ogromna wiedza, człowiek północy!), plus za dodatkowe atrakcje nie wymienione w programie.
Łachmański Travel organizuje wyprawy w małych grupach +/- 8 osób co bardzo usprawnia zwiedzanie, postoje na toaletę itd. Zdecydowanie polecam. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Pozdrawiam,

Maria.