Wycieczki do USA.

Stany Zjednoczone – są krajem wszelkich narodowości, ras i stylów życia, są także krajem pełnym szokujących zasad i przeciwieństw. Z takich oto materii utkany jest wyjątkowy sposób życia Amerykanów, niektórzy go nie znoszą, inni przeciwnie podziwiają. Podróżowanie po Stanach Zjednoczonych jest bardzo ciekawe, a turyści przyjeżdżają tutaj przede wszystkim z dwóch podstawowych powodów: aby zobaczyć amerykańskie metropolie i przepiękną przyrodę.

Podczas podróży po zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych będziemy, z jednej strony, smakować klimatów wielkomiejskiego życia (w metropoliach, jak: Los Angeles, Las Vegas, Salt Lake City, San Francisco), z drugiej – podziwiać wspaniałe cuda przyrody w 12-stu parkach narodowych – na czele z Wielkim Kanionem Kolorado, największymi drzewami świata – olbrzymimi sekwojami i Yellowstone – domem bajkowego misia Yogi. Zachód USA to szerokie autostrady i obrazy znane z amerykańskich filmów i seriali, kontrastujące z nieskrępowaną przestrzenią i połaciami przyrody, pięknymi jeziorami i fascynującymi formacjami skalnymi. Każdy tu znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na Nasze wycieczki do USA!

Więcej Naszych wycieczek do USA znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Profesjonalizm i perfekcja – USA Parki Narodowe”


Witamy,

Wędrówka po parkach Ameryki to było moje marzenie i to marzenie się spełniło !!!
Organizacja tej wyprawy była perfekcyjna, a Pan Maciek był nie tylko wspaniałym pilotem, przewodnikiem, kierowcą, ale też opiekunem. Jego kultura, wielka wiedza przekazywana w ciekawy sposób, cierpliwość, życzliwość, swoboda poruszania się po drogach sprawiały, że w tym obcym środowisku czułam się wspaniale i bezpiecznie.

Dziękuję za piękny urlop,

Lidia z Krakowa / USA Parki Narodowe