Wycieczki – Liban: Liban – to kraina winnic, pomarańczowych sadów, zielonych łąk i piniowych lasów. Jest krajem, w którym kultura arabska spotyka się ze śródziemnomorską. Pełen antycznych zabytków, wspaniałych krajobrazów, doskonałej kuchni i uśmiechniętych, gościnnych ludzi.

Kraj ten, przez wielu z nas kojarzony jest wyłącznie z wojną, a tymczasem rzeczywisty obraz okazuje się być zupełnie odmienny niż ten, znany z mediów. Liban jest bardzo zróżnicowany pod względem etnicznym i wyznaniowym. Muzułmanie stanowią mniej więcej połowę społeczeństwa, druga połowa przypada na inne wyznania, głównie chrześcijańskie. Kulturowy tygiel najlepiej jest widoczny w stolicy, Bejrucie, będącym kosmopolitycznym, dynamicznie rozwijającym się, pełnym kontrastów miastem, gdzie meczety sąsiadują z nocnymi klubami i sklepami z wyrafinowaną bielizną.

Więcej zdjęć z naszej wycieczki do Libanu znajdą Państwo w naszej fotorelacji. Zapraszamy!

Zapraszamy na Nasze wycieczki do Libanu! Nasze wycieczki – Liban to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!

 

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW 

„Liban – wyjazd bardzo dobrze zorganizowany”


Polecam wyprawę do Libanu z Łachmański Travel. To piękny i warty odwiedzenia kraj. Program atrakcyjny, a wyjazd bardzo dobrze zorganizowany – porządny hotel w dobrym punkcie Bejrutu, wygodny transport… Pilot dający poczucie bezpieczeństwa, znający języki, kulturę i historię Libanu oraz Bliskiego Wschodu. To był mój pierwszy wyjazd z Wami i myślę, że nie ostatni. Kontakt z Waszym Biurem biurem dobry i sprawny, dokumenty i informacje przesyłane są w odpowiednim czasie, a wszystko uczciwie, jasno i dokładnie. Dziękuję i doceniam !

Barbara i Adam / Liban 2019