Wycieczki na Madagaskar

Ogromne baobaby, lemury, różnobarwne kameleony – to właśnie „Czerwona Wyspa” będąca największym ze światowych eksporterów wanilii. Wycieczki na Madagaskar, organizowane przez Łachmański Travel, to pasjonująca przygoda, którą będziesz wspominać do końca życia. Wycieczki na Madagaskar to idealna okazja, żeby pokochać Afrykę!

Poznaj dziewiczą przyrodę Madagaskaru!

Wyspa, po oderwaniu się od kontynentalnej Afryki, stała się miejscem, gdzie zachowały się endemiczne gatunki roślin i zwierząt. To gatunki, których nie można spotkać nigdzie indziej. I choć warunki bytowe w wielu wioskach są trudne, a niektóre drogi, zwłaszcza w porze deszczowej, stają się całkowicie nieprzejezdne – to jednak Madagaskar ma w sobie magię, która przyciąga turystów niezliczoną ilością kontrastów i zróżnicowaniem krajobrazów. Tu czas płynie zupełnie innym rytmem!

Co warto zobaczyć na Madagaskarze?

Wycieczka na Madagaskar to świetna okazja, by poznać rezerwat lemurów Indri Indri, a także zakochać się w zachodzie słońca w słynnej Alei Baobabów. Wyjątkowe baobaby Grandidiera to bardzo romantyczna sceneria, uwodząca oryginalną przyrodą. Madagaskar – wycieczka do tego kraju nie może obejść się bez zwiedzenia stolicy wyspy – Antananarywy – oraz Parku Narodowego Isalo – azylu dla wielu gatunków lemurów, kameleonów i innych zwierząt typowych dla lądu na krańcu świata. Niezapomnianych przeżyć dostarczy wędrówka po lesie deszczowym Ranomafana, a dla spragnionych egzotycznych kultur czeka Fianarantsoa, czyli intelektualne centrum Madagaskaru, do którego wycieczka będzie prawdziwą przygodą!

Madagaskar – wycieczka, która sprawi, że zakochasz się w Afryce

Ponadto, wycieczkę na Madagaskar umilą niewątpliwie jej rdzenni mieszkańcy – Malgasze, znani ze swojej gościnności i uprzejmości. Madagaskar jest niezwykle fascynującym miejscem, gdzie można zobaczyć unikalne cuda świata przyrody, a także wyciszyć się i zrelaksować. To także ciekawy kierunek podróży dla osób, które pokochały rdzenną Afrykę podczas wycieczki do Etiopii czy Kenii. Zetknięcie z madagaskarską rzeczywistością będzie dla nich zaskakującym i ciekawym kontrastem. Obejrzyj nasze fotorelacje z dotychczasowych wycieczek na Madagaskar i nie zwlekaj z rezerwacją wakacji życia!