Wycieczki na Madagaskar

Ogromne baobaby, lemury, różnobarwne kameleony – „Czerwona Wyspa”, będąca największym ze światowych eksporterów wanilii – to Madagaskar. Wycieczki, które w ten rejon świata organizuje Łachmański Travel, to pasjonująca przygoda, którą będziesz wspominać do końca życia. Wycieczki na Madagaskar to idealna okazja żeby pokochać Afrykę!

Wyspa ta, po oderwaniu się od kontynentalnej Afryki, stała się miejscem, gdzie zachowały się endemiczne gatunki roślin i zwierząt. To gatunki, których nie można spotkać nigdzie indziej. I choć warunki bytowe w wielu wioskach są trudne, a niektóre drogi, zwłaszcza w porze deszczowej, stają się całkowicie nieprzejezdne – to jednak Madagaskar ma w sobie magię, która przyciąga turystów niezliczoną ilością kontrastów i zróżnicowaniem krajobrazów. Tu czas płynie zupełnie innym rytmem!

Ponadto, pobyt na wyspie umilą niewątpliwie jej rdzenni mieszkańcy – Malgasze, znani ze swojej gościnności i uprzejmości. Madagaskar jest niezwykle fascynującym miejscem, gdzie można zobaczyć unikalne cuda świata przyrody, a także wyciszyć się i zrelaksować. To także ciekawy kierunek podróży dla osób, które pokochały rdzenną Afrykę podczas wycieczki do Etiopii czy Kenii. Zetknięcie z madagaskarską rzeczywistością będzie dla nich zaskakującym i ciekawym kontrastem. Obejrzyj nasze fotorelacje z dotychczasowych wycieczek na Madagaskar i nie zwlekaj z rezerwacją wakacji życia!