fbpx
google maps

Ameryka PołudniowaPrzygotowaliśmy oferty wycieczek, podczas których nasi doświadczeni piloci pokażą Ci najciekawsze atrakcje i najpiękniejsze miejsca na mapie Ameryki Południowej. Zobaczysz punkty spoza utartego turystycznego szlaku, jak i najbardziej znane, historyczne miejsca. Lista wspaniałych atrakcji tego regionu jest równie długa i bogata, co ciekawa historia związana z tymi obszarami. Nie bez powodu są to kraje tak chętnie odwiedzane każdego roku. Ich różnorodność przyciąga tysiące podróżników z całego świata.

Wycieczki na Argentynę

Jednym z rewelacyjnych przykładów naszej oferty są wycieczki na Argentynę. Wśród nich oferujemy wycieczkę do Patagonii, Buenos Aires i Mendozy. Co Cię czeka w Argentynie? Jedną z flagowych atrakcji naszego wyjazdu jest tubing – spływ na dętkach po spokojnym odcinku rzeki, a także wyprawa po Amazońskich lasach. Dla fanów morskiego życia oferujemy wycieczkę na półwysep Valdes, w trakcie której będziesz mógł na własne oczy zobaczyć wieloryby biskajskie południowe. Te majestatyczne, ogromne ssaki upodobały sobie to miejsce tak bardzo, że jest ono jedynym na świecie z tak liczną obecnością przedstawicieli tego gatunku.

Wycieczki do kilku państw Ameryki Południowej

Możesz zdecydować się na podróż, w trakcie której odwiedzisz kilka państw Ameryki Południowej, na przykład Boliwię i Chile. Oba te kraje są niezwykle różnorodne i fascynujące, a scenerie i krajobrazy, które oferują, są naprawdę niepowtarzalne. Niezapomniane przeżycia gwarantuje wizyta w chilijskich wąwozach i pinaklach Doliny Księżycowej, a także oglądanie ogromnych stad różowych flamingów.

Boliwia natomiast z pewnością zachwyci Cię swoimi niezwykle ciekawymi tradycjami i wierzeniami, które są praktykowane przez mieszkańców do dziś.

W ofercie naszego biura znajduje się także wycieczka po Galapagos i Ekwadorze[https://lachmanski.pl/wycieczka-na-galapagos/], w ramach której staniesz w Mitad del Mundo – geograficznym środku świata. Ponadto poznasz smaki lokalnej kuchni, w tym wyroby z trzciny cukrowej i pospacerujesz po plaży na Wschodnim Pacyfiku.

Posiadamy także propozycję dla podróżników pragnących zwiedzić Kolumbię, znaną z kolonialnego klimatu, indiańskiej tradycji i kolorowych hacjend. Wycieczka obejmuje odwiedzenie wyspy San Andrés, Cartageny oraz Bogoty.

Poznaj pełną ofertę naszych południowoamerykańskich wycieczek i wybierz się na jedną z nich, aby móc w pełni odkryć i poznać te inspirujące kraje.

12 dni EKWADOR - GALAPAGOS

EKWADOR i rejs po GALAPAGOS

Rejs po Galapagos + Ekwador Ekwador – to kraj, którego wyżynno-górzyste wnętrze przecina „Panamericana”, nazywana najpiękniejszą drogą świata, biegnącą zachodnim wybrzeżem Ameryki Południowej. Kiedy Hiszpanie podbili Ekwador w XVI w., kraj ten od dziesięcioleci był częścią Królestwa Inków. Żyje to […]

17 dni KOLUMBIA

KOLUMBIA – Cano Cristales, Medelin, Cartagena i Archipelag San Bernardo

Wycieczki do Kolumbii Kolumbia to kraj niezwykle urozmaicony, barwny i bogaty kulturowo. Mieszkańcy są niezwykle gościnni, uśmiechnięci i życzliwi. Bogactwo kultury ukształtowało się, z jednej strony, na bazie rdzennych tradycji indiańskich, z drugiej – pod napływem hiszpańskich kolonizatorów. Kolonialny klimat […]