fbpx
google maps

AntarktydaOrganizowana przez nasze biuro wycieczka na Antarktydę to jeden z najbardziej niezwykłych elementów naszej oferty. Stanowią one duże wyzwanie dla każdego podróżnika i niesamowitą propozycję pełną niezapomnianych przygód dla największych Globtroterów. Wyprawa na ten kontynent przybiera nieco inny wygląd niż pozostałe organizowane przez nas wyjazdy. Na miejscu nie znajdziesz zabytków, wysokich, nowoczesnych zabudowań czy tłumów turystów na każdym kroku. Zamiast tego będziesz mógł podziwiać nieograniczoną, pokrytą lodem przestrzeń i piękną zorzę polarną.

Niesamowity rejs w kierunku Antarktydy

Podczas wycieczki na Antarktydę będziesz miał szansę obcować z rozmaitymi gatunkami zwierząt polarnych takich, jak walenie, foki, uchatki i wieloma innymi przedstawicielami tamtejszych mroźnych rejonów. Nie tylko pobyt na kontynencie, ale również sam rejs do tego odległego miejsca obfituje w wiele atrakcji. Obejmuje on m.in. naukę o różnorodności ptaków morskich i innych przedstawicieli fauny oraz zdobywanie wiedzy na temat nawigacji na statku.

Na Szetlandach Południowych będziesz miał rzadką okazję spotkania z pingwinami i fokami, w tym z weddelką antarktyczną czy krabojadem foczym. W trakcie długiej drogi na Antarktydę zobaczysz także wyspę Decepcion, której naturalne gorące źródła zachęcają do przyjemnych kąpieli. Ponadto pokonasz wąski kanał Lemaire – jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Z Argentyny na Antarktydę – oryginalne programy wycieczek

Staramy się, aby programy wypraw oferowanych przez nasze biuro były niepowtarzalne i gwarantowały Uczestnikom niezapomniane przeżycia. Chętnie wychodzimy poza ramy standardowych wycieczek i pokazujemy Ci miejsca, które są ciężko dostępne, a jednocześnie niezwykłe i wyjątkowe. Udowadniamy, że wszystko jest możliwe, a cały świat stoi otworem i tylko czeka, abyś zobaczył to, co ma najpiękniejszego do zaoferowania.

W związku z tym, zanim przeżyjesz przygodę życia w surowych warunkach Antarktydy, będziesz miał okazję ogrzać się podczas wycieczki do Argentyny. W Buenos Aires zobaczysz większość miejscowych atrakcji i wypoczniesz w hotelu o wysokim standardzie. W ten sposób w trakcie jednego wspaniałego wyjazdu połączysz tradycyjną turystykę z nietypową wyprawą, która jeszcze do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla wytrawnych podróżników.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nietuzinkowej oferty! W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przebiegu wyprawy lub dokonania rezerwacji zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem, mailem oraz stacjonarnie w naszym biurze.

Wygląda na to że nie możemy znaleźć tego czego szukasz. Może wyszukiwarka pomoże?