Zachodnie USA i Hawaje – wycieczka

USA: Aloha! Witamy na Hawajach!

Wycieczka ta z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią różnorodność krajobrazu  i kochają piaszczyste plaże. Odkryj aż 5 niezwykłych wysp Hawajów: Big Island, Maui, Kauai, Lānaʻi i Oʻahu.

Największe atrakcje wyprawy przede wszystkim skupione są na 5 niezwykłych wyspach Hawajów:

  • Big Island  gdzie czeka nas z pewnością niezapomniany zachód słońca na najwyższym wulkanie archipelagu
  • Maui – możliwość popływania z żółwiami w ich naturalnym środowisku
  • Kauai – wizyta u bram „Wielkiego Kanionu Pacyfiku”
  • Lānaʻi gdzie skosztujemy z pewnością najlepsze Ananasy
  • Oʻahu – Rezerwat Przyrody Hanauma – rafa koralowa na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych wycieczek do USA

Wycieczka do USA po parkach narodowych znajdujących się na zachodnim wybrzeżu to wydarzenie pozwalające na spojrzenie na świat z innej, ciekawej perspektywy. Stany to ogromny kraj, szczycący się swoją rozległością, wielokulturowością i tradycją wolności.

Ogromna przestrzeń, na której są rozciągnięte, dla turystów oznacza z pewnością jedno – moc miejsc do odwiedzenia. Od wielkich, wielomilionowych metropolii, po piękną przyrodę i sławne na cale świat parki narodowe. M.in. park Yellowstone czy zapierający dech w piersiach Wielki Kanion.

W trakcie organizowanej przez nasze biuro wycieczki do USA z jednej strony zwiedzamy jedne z największych i najbardziej znanych miast oraz metropolii stanów. W tym największe miasto Kalifornii – Los Angeles, klejnot na środku pustyni Las Vegas, Salt Lake City czy San Francisco. Ponadto siedemnastodniowa podróż po zachodniej Ameryce zabierze nas przez 7 stanów, pełnych historii, natury i kultury. Od Kalifornii, przez Nevadę, Arizonę i stan Utah, po Wyoming i Idaho. Wszystko to i wiele więcej czeka na śmiałków, którzy chcą zaznać przynajmniej na chwilę amerykańskiego snu.

Wycieczka na Hawaje czeka!