MONGOLIA: Sylwester w kraju Nomadów

Zima w Mongolii – wycieczki do królestwa Czyngis-chana

Mongolia to olbrzymie przestrzenie, a także mekka dla miłośników koni i nieskrępowanej wolności oraz żywej, namacalnej historii.  Dlatego też, zima w Mongolii to idealna propozycja wycieczki dla wszystkich, którzy pragną ciszy i oderwania się od codzienności.

Mongolia daje możliwość zetknięcia się z prawie nietkniętym przez współczesność stylem życia. Dlaczego? Dlatego, że tutaj czas się zatrzymał… Przyjeżdżając z Europy na wycieczki do Mongolii, oprócz odległości, pokonujesz także czas. Przenosisz się o całe stulecia w przeszłość, mogąc na miejscu zobaczyć na własne oczy świat i ludzi – takich, jakimi byli przed kilkuset laty. Po drodze można spotkać wielbłądy i osady gościnnych nomadów, a nad głową zobaczyć szybującego sępa i orła stepowego.

Wycieczka Zima w Mongolii – wycieczka do królestwa Czyngis-chana to część naszej azjatyckiej oferty. Dla osób, które od bezkresnych stepów wolą tętniące życiem aglomeracje proponujemy wycieczki do Chin. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewien, że podróż z Łachmański Travel będzie wyprawą Twoich marzeń!