Wycieczka na Antarktydę

Wycieczka na Antarktydę czeka na Ciebie! Antarktyda: To do tej pory w gruncie rzeczy niezbadany kontynent. Jest to jedyny kontynent, który jest stuprocentową anekumeną, czyli obszarem nie zamieszkanym przez człowieka. Z pewnością, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Antarktyda jest prawie dwa razy większa od Australii! Około 98% Antarktydy pokrywa polarna czapa lodowa o średniej grubości 1,9 km. Z pewnością kontynent ten zachwyca każdego, a jego fauna i flora jest iście niepowtarzalna. Z pewnością, podczas wyprawy spotkamy na swojej drodze wieloryby, wiele gatunków pingwinów, fok oraz ptaków. Niezmierzona Antarktyda to miejsce dla prawdziwych podróżników. Wycieczka na Antarktydę czeka!

Statek ekspedycyjny USHUAIA

Oryginalnie zbudowana dla amerykańskiej agencji NOAA, jednostka polarna USHUAIA jest bardzo dobrze wyposażona, ponieważ zapewnia dużo miejsca na pokładzie oraz politykę otwartego mostu kapitańskiego.
Statek zabiera jednorazowo na swój pokład nie więcej niż 90 pasażerów. Co rzadkie przy tego typu rejsach, godne uwagi jest to, że statek zapewnia pełny zestaw nadmuchiwanych lądowisk (zodiaków), przeznaczonych do schodzenia na ląd i do eksploracji arktycznych terenów.
Pomieszczenia ogólnodostępne obejmują dużą jadalnię, salę wykładową z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, bar i dobrze zaopatrzoną biblioteką. Na statku jest również szatnia i mała izba chorych. Kapitan, oficerowie i załoga statku mają duże doświadczenie w nawigacji na Antarktydzie i wielbią naturę. Dodatkowo zapewniamy wyspecjalizowany zespół międzynarodowych liderów ekspedycji i wykładowców, wszystkich niezwykle kompetentnych, entuzjastycznych, pomocnych i zaangażowanych w ochronę środowiska.
Szefowie kuchni statku  USHUAIA z pewnością przygotowują dla Państwa wyśmienitą kuchnię, w tym wiele lokalnych specjałów.

Kabina typu Standard Twin:  2-osobowa kabina z łóżkiem piętrowym, małym oknem i pół prywatną łazienką (jedna łazienka z prysznicem na dwie sąsiadujące ze sobą kabiny).

Kabina typu Standard Plus Twin: 2-osobowa kabina z dwoma pojedynczymi łóżkami, małym oknem i prywatną łazienką z prysznicem

Dopłata do kabiny 2-osobowej typu Standard Plus Twin z dwoma pojedynczymi łóżkami, oknem i prywatną łazienką – 1660 USD/os.

Nasza wycieczka na Antarktydę to propozycja dla prawdziwych Globtroterów!!!

Zobacz tutaj wszystkich naszych wycieczek na Antarktydę. Zapraszamy!