Wycieczka na Antarktydę

Wycieczka na Antarktydę czeka na Ciebie! Antarktyda: To do tej pory w gruncie rzeczy niezbadany kontynent. Jest to jedyny kontynent, który jest stuprocentową anekumeną, czyli obszarem nie zamieszkanym przez człowieka. Z pewnością, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Antarktyda jest prawie dwa razy większa od Australii! Około 98% Antarktydy pokrywa polarna czapa lodowa o średniej grubości 1,9 km. Z pewnością kontynent ten zachwyca każdego, a jego fauna i flora jest iście niepowtarzalna. Z pewnością, podczas wyprawy spotkamy na swojej drodze wieloryby, wiele gatunków pingwinów, fok oraz ptaków. Niezmierzona Antarktyda to miejsce dla prawdziwych podróżników. Wycieczka na Antarktydę czeka!


Statek ekspedycyjny Sea Spirit

Niewielki statek wycieczkowy Sea Spirit został zbudowany w 1991 roku we Włoszech. Statek został zmodernizowany pod koniec 2010 r., a także w całości wyremontowany w 2017 r. za kwotę bagatela 2,5 mln USD. Statek zabiera jednorazowo na swój pokład nie więcej niż 144 pasażerów.  Pomieszczenia ogólnodostępne obejmują dużą jadalnię, salę wykładową z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, bar i dobrze zaopatrzoną biblioteką. Na statku jest również szatnia, mała siłownia i izba chorych.
Kapitan, oficerowie i załoga statku mają duże doświadczenie w nawigacji na tym obszarze i wielbią naturę. Dodatkowo, zapewniamy wyspecjalizowany zespół międzynarodowych liderów ekspedycji i wykładowców, wszystkich niezwykle kompetentnych, entuzjastycznych, pomocnych i zaangażowanych w ochronę środowiska.
Szefowie kuchni statku  przygotowują dla Państwa wyśmienitą kuchnię, w tym wiele lokalnych specjałów.

cabinseaspiritmain4 300x200 - ANTARKTYDA – wycieczka na biały kontynent  restaurant 2s 300x200 - ANTARKTYDA – wycieczka na biały kontynent  cabinseaspiritclassic1 - ANTARKTYDA – wycieczka na biały kontynent

 

 

 

 


Kabina typu Triple Classic (21 m2):  3-osobowa kabina z trzema pojedynczymi łóżkami. Apartamenty te mieszczą się na poziomie Ocean Deck i dysponują dużym oknem. Kabina wyposażona jest w wysokiej klasy łazienkę, szafki, sejf, lodówkę, dostęp do telefonu satelitarnego, telewizor, indywidualną regulację temperatury i suszarkę do włosów.

Kabina typu Main Deck Suites (23 m2): 2-osobowa kabina z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym łóżkiem typu King Size. Znajdują się na głównym pokładzie z co najmniej dwoma iluminatorami. Kabina wyposażona jest w wysokiej klasy łazienkę, sejf, lodówkę, dostęp do telefonu satelitarnego, telewizor, indywidualną regulację temperatury i suszarkę do włosów.